Бетмен від Lego випередив П'ятдесят відтінків темряви

Стоп-кадр із фільму Копирайт изображения AP
Image caption "Lego Фільм: Бетмен" опинився у виграшній ситуації за рахунок схвальних рецензій

Мультфільм "Lego Фільм: Бетмен" обійшов в американському прокаті "П'ятдесят відтінків темряви".

Обидві стрічки є продовженням раніше знятих фільмів.

Згідно з попередніми оцінками, упродовж перших вихідних прокату "Lego Фільм: Бетмен" зібрав 55,6 мільйона доларів, "П'ятдесят відтінків темряви" - 46,8 мільйона.

Дакота Джонсон і Джеймі Дорнан знову зіграли у продовженні еротичної історії, знятої за бестселером англійської письменниці Еріки Джеймс, однак успіху дебюту їм не вдалося досягти - "П'ятдесят відтінків сірого" у 2015-му зібрав 85,2 мільйона доларів.

Фільм отримав не дуже схвальні відгуки від глядачів.

Копирайт изображения UNIVERSAL
Image caption "П'ятдесят відтінків темряви" - другий фільм, знятий за еротичними романами Еріки Джеймс

У новій комедійній стрічці із серії Lego, повністю створеної за допомогою комп'ютерів, ідеться про Бетмена, який намагається захистити Готем від Джокера.

Опинитися на вершині рейтингу йому допомогли хороші рецензії та відсутність у прокаті інших фільмів, придатних для сімейного перегляду.

На третьому місці у США та Канаді сиквел фільму "Джон Вік" із Кіану Рівзом у головній ролі. З п'ятниці по неділю він зібрав 30 мільйонів доларів - це більш ніж вдвічі перевищило збори першої частини у 2014-му.

На четвертому місці рейтингу - нова робота М. Найта Ш'ямалана "Спліт". Впродовж останніх вихідних цей психологічний трилер зібрав 9,3 мільйона доларів, і його загальні збори в США та Канаді вже становлять 112,3 мільйона доларів.

Замикає п'ятірку номінант на "Оскар" "Приховані фігури", який зібрав за вікенд 8 мільйонів, піднявши його загальні збори до 131,5 мільйона доларів.

Новини на цю ж тему