У Німеччині спалахнув скандал через відсутність сосисок на вегетаріанському фесті

Журналісти з Hessenschau пожартували і принесли на зібрання міськради ковбасу Ahle Wurst, яку "посадили" на спеціальне крісло

Автор фото, Hessenschau

Підпис до фото,

Журналісти з Hessenschau пожартували і принесли на зібрання міськради ковбасу Ahle Wurst, яку "посадили" на спеціальне крісло

Депутати міста Кассель, що у центральній Німеччині, звернулися до організаторів фестивалю з охорони навколишнього середовища, щоб ті забезпечили продаж сосисок на заході.

Активісти ж кажуть - сосиски суперечать самій ідеї майбутнього свята.

Не можемо проігнорувати

Мова йде про День Землі, який у Касселі організовують активісти з групи UmweltHaus. Сам фестиваль заплановано провести 23 квітня.

Сайт Hessenschau повідомляє, що у понеділок міська рада Касселя проголосувала за клопотання до організаторів щодо забезпечення продажу місцевої органічної їжі на святі, зокрема популярної у цій місцевості свинячої ковбаси Ahle Wurst.

У своєму зверненні депутати назвали заборону м'яса на Дні Землі образою традицій міста.

Водночас журналісти вбачають у такому рішенні міськради політичний підтекст, адже незабаром у Касселі пройдуть вибори мера.

"Це питання дуже близьке для людей. І тому ми не можемо його проігнорувати у місцевій політиці", - заявив Домінік Кальб, один з кандидатів у мери від консервативної партії ХДС.

Він додав, що Ahle Wurst - це "просто неодмінна частина" місцевих вуличних фестивалів.

Кассель - місто у землі Гессен, де багаті традиції виробництва найрізноманітніших німецьких ковбас та сосисок.

Водночас Партія зелених утрималася під час голосування, а їхня кандидат Ева Кох припустила, що насправді люди не так вже й переймаються сосисками.

Однак вона додала, що для декого відсутність ковбас на святі дійсно може стати "справжні ударом під дих".

Немає місця

Автор фото, Getty Images

Підпис до фото,

Старійшини сказали, що не підуть на фестиваль, де не буде сосисок

Тим не менше, організатори фестивалю з UmweltHaus стоять на своєму - вони заявили, що на локації, де проходитиме свято, вже не залишилося місця для додаткових кіосків, які б продавали сосиски.

Вони додають, що виробництво м'яса - технологія, яка використовує багато природних ресурсів, а значить суперечить самій ідеї Дня Землі.

Місцева рада старійшин на це відповіла, що через таку позицію вегетаріанців взагалі не відвідає майбутній фестиваль.