У пітоні знайшли останки індонезійця

Пітон, який проковтнув людину Копирайт изображения West Sulawesi Police
Image caption За повідомленнями поліції, пітона розрізали і знайшли в ньому тіло чоловіка

Поліцейські в Індонезії розрізали пітона, в якого було підозріло роздуте черево, і знайшли там останки місцевого жителя, який нещодавно зник.

Житель індонезійського острова Сулавесі на ім'я Акбар пропав безвісти кілька днів тому.

Поліцейські почали пошуки і незабаром знайшли гігантського пітона з неприродно роздутим животом. Це здалося їм підозрілим.

7-метрового сітчастого пітона розрізали і знайшли всередині труп індонезійця.

Рептилії цього виду живуть в Індонезії і вважаються одними з найбільших пітонів в природі. Гігантські змії душать жертву, перш ніж проковтнути її.

Пітони рідко нападають на людей, але час від часу в ЗМІ з'являються повідомлення про те, що вони ковтають малолітніх дітей або домашніх тварин.

Копирайт изображения West Sulawesi Police
Image caption Ці гігантські змії душать жертву, перш ніж повністю її проковтнути

Представник поліції Машура (індонезійці часто мають тільки одне ім'я) повідомив, що Акбара оголосили в розшук на прохання місцевих жителів через добу після зникнення.

Під час пошуків на пальмової плантації, що належить родині Акбара, поліція побачила пітона.

Біолог Нія Курніаван з університету Бравіджая (Маланг) розповів кореспонденту BBC, що пітони такого розміру зазвичай полюють за здобиччю, наприклад, за кабанами або дикими собаками.

Вони уникають поселень людей, але полюють на пальмових плантаціях, оскільки вони привертають кабанів, приматів та собак.

Новини на цю ж тему