Девід Аттенборо жалкує за втраченим часом

Сер Девід Копирайт изображения PA
Image caption Сер Девід не вірить у життя після смерті

Сер Девід Аттенборо каже, що єдине в його кар'єрі, за чим він жалкує, - те, що він мало часу присвятив дітям.

Автор і ведучий програми "Планета Земля" каже, що поки його діти Сьюзан і Роберт були малі, робота змушувала його багато місяців проводити у відрядженнях.

Сер Девід сказав в інтерв'ю Radio Times: "Якщо ви маєте дітей шести чи восьми років і пропустили три місяці їхнього життя, надолужити це вже неможливо".

"Мабуть, неправда, що можна встигнути скрізь, щоб і вівці цілі, і вовки ситі".

Аттенборо додав, що його дружина Джейн, яка померла в 1997 році, ставилася до його відряджень з великим розумінням.

Спорідненість з тваринами

Через місяць після святкування свого 91-го дня народження сер Девід сказав в інтерв'ю журналісту Луї Теру, що він постійно думає про свою власну смертність, тому що "дедалі більш імовірно, що я можу померти навіть завтра".

На питання, чи він сподівається на життя після смерті, він просто сказав: "Ні".

З приводу глобального потепління сер Девід попередив: "Ми повинні дуже, дуже переживати з цього приводу .... землі вигоряють, пустелі поширюються, а моря теплішають - усі ці фактори викликають великі зміни в нашому житті".

На питання, із якою твариною він відчуває найбільшу спорідненість, сер Девід відповів: "Це має бути мавпа. Оскільки наша спорідненість - це реальність, я не відчуваю її зі, скажімо, комаром або тим же китом".


Новини цього розділу уFacebook, в мережі Twitter @BBCNewsEnts, або в Instagram bbcnewsents. Свої пропозиції надсилайте наentertainment.news@bbc.co.uk.

Також на цю тему

Новини на цю ж тему

Інші сайти ВВС