Оркестр закрився через скандал зі співачками "не у формі"

Вікторія Леоне під час виступу і Sheraton Cadwell Orchestras у Торонто Копирайт изображения Sheraton Cadwell Orchestras / Vimeo
Image caption Вікторія Леоне під час виступу із Sheraton Cadwell Orchestras у Торонто

Оркестр у Торонто закрили по тому, як його учасницям дорікнули за не надто стрункі тіла.

У своєму листі керівництво Sheraton Cadwell Orchestras поросило співачок, які не були "худими та стрункими", одягати на виступи вільні сукні, які б приховували їхні "дієтичні надмірності".

Багато учасників оркестру із відразою відреагували на того листа.

У підсумку керівники колективу перепросили співаків та музикантів і звільнилися, зазначивши, що оркестр більше не фінансуватимуть.

Скандал почався у понеділок, коли 23-річна співачка Вікторія Леоне із подивом прочитала лист від керівництва.

"Хоча більшість із наших вокалістів у формі та стрункі - такі, якими наш оркестр хотів би бачити своїх солістів - двох із них це не стосується", - ішлося там.

"Ми сподіваємося, що вони відмовляться від використання облягаючих суконь і нададуть перевагу більш вільним (наприклад, менш фізично виразним, менш фізично-акцентуючим)", - продовжувала читати Вікторія Леоне.

Також у листі було зазначено, що зауваження стосуються лише вокалістів, а не музикантів, оскільки останні під час виступу переубвають "на тлі".

Пані Леоне виступала із оркестом один раз - на волонтерських засадах під час місцевого вуличного фестивалю.

Вона сказала Canadian Broadcasting Corporation, що вважала це особистою претензією і почувалася, як дитина, з якої знущалися за "пишні форми".

Більше того, у листі було зазначено, що у майбутньому оркестр найматиме на роботу лише "худих та струнких" жінок.

Копирайт изображения Victoria Leone/ Facebook
Image caption Джазова співачка Вікторія Леоне каже, що лист про пишні форми образив її

Вікторія Леоне сказала, що у відповідь вона написала листа, в якому висловила своє розчарування і повідомила, що залишає оркестр.

Замість вибачень керівництво колективу просто подякувало їй за роботу і попросило перечитати окремі частини їхнього попереднього листа із менш різким ставленням, виділивши їх червоним кольором.

Після того, як цей випадок опинився у новинах, багато інших вокалісток висловили занепокоєння. У підсумку менеджмент написав пані Леоне, що оркестр розформовують.

"Ми щиро перепрошуємо за будь-яке збентеження/роздратування, яких ви могли зазнати від представників засобів масової інформації або інших осіб/організацій через неправильно витлумачені/навмисні звинувачення та вкрай негативні/руйнівні/злі наміри", - ішлося у листі.

У відповідь вокалістка сказала в коментарі CBC, що це навряд чи те вибачення, якого вона очікувала.

Вона також додала, що це зачіпає усіх дівчат та жінок, які намагаються чогось досягти.

Також на цю тему

Новини на цю ж тему