У Китаї виникла суперечка через оренду секс-ляльок

секс-ляльки

Автор фото, AFP

Підпис до фото,

Сервіс пропонував різних персонажів, зокрема, й Диво-жінку

Китайська компанія, яка пропонує оренду силіконових ляльок для сексуальних утіх, призупинила свою роботу через кілька днів після запуску сервісу.

Компанія Touch вийшла на ринок лише у минулий четвер. Однак її засипали скаргами та критикою. Сервіс пропонував п'ять різних типів сексуальних ляльок для поденної або довгострокової оренди в Пекіні.

У своїй заяві на сервісі Weibo компанія "щиро вибачилася за негативну" концепцію.

Фірма наголошує, що секс - не "вульгарний" і додає, що продовжить працювати над тим, щоби більшість людей скористалися її послугами.

У Touch розповіли ВВС, що протягом двох днів існування сервісу прокату вони відчули значний інтерес до своїх послуг та отримали багато запитів.

"Ми підготували 10 ляльок для пробного використання", - сказала прес-секретар компанії і додала, що компанія отримала позитивні відгуки від користувачів.

"Але це дуже важко в Китаї", - додали в компанії.

За даними китайських ЗМІ, Touch просила за один день користування секс-лялькою 46 доларів.

Автор фото, AFP

Бажаючим скористатися послугами пропонували на вибір "китайських", "корейських" та "російських" гумових жінок, а також персонажа фільму "Диво-жінка" з мечем і щитом.

У своїй заяві компанія наголосила, що хотіла зробити доступнішими дорогі силіконові ляльки, але визнала, що сервіс викликав запеклу суперечку в суспільстві.

Touch наголошує, що у майбутньому компанія приділятиме більше уваги своєму "соціальному обов'язку" і буде активно просувати "здоровий і гармонійний сексуальний стиль життя".