"Розпуста і алкоголізм": чому після Винника вимагають освятити стадіон

Автори електронної петиції почули на концерті Олега Винника пропаганду розпусти Копирайт изображения UNIAN
Image caption Автори електронної петиції почули на концерті Олега Винника пропаганду розпусти

В Івано-Франківську зареєстрували електронну петицію з вимогою освятити міський стадіон "Рух" після того, як минулої суботи на ньому пройшов концерт співака Олега Винника.

Автори петиції вбачають у його піснях пропаганду алкоголізму ("мне не все равно с кем ты пьешь вино"), розпусти ("ты летала в чьих-то сладких снах"), подружньої зради ("ах, как жесток обман, у тебя с другим роман") і антихристиянства ("человек - отчасти Бог").

"На концерті також були заміжні жінки, у яких під час виконання артистом деяких пісень могли виникати гріховні думки, які згубно впливають на суспільну мораль", - йдеться у петиції.

На момент написання цієї новини петиція зібрала 81 підпис із 250 необхідних, аби її розглянула франківська влада.

Раніше цього місяця мер Івано-Франківська Руслан Марцінків доручив освятити Палац Потоцьких після виступу на ньому гурту "Хамерман Знищує Віруси" 14 червня у межах фестивалю Porto Franko.

Учасники гурту виступали на сцені майже голі, прикривши лише статеві органи. При цьому подія була закритою і мала віковий ценз 21+.

Мер Марцінків заявив про порушення "моральних норм і християнських цінностей" організаторами концерту.

Тоді поліція Івано-Франківської області також відкрила кримінальне провадження за статтею про хуліганство після виступу гурту. Заява міського голови Івано-Франківська викликала критику культурних діячів і користувачів соцмереж.

Автор петиції про Олега Винника - Остап Українець у своєму Facebook обурився, що "абсолютна більшість людей сприймають петицію серйозно".

"Найсумніше те, що петиція про освячення стадіону за неповний день зібрала більше підписів, ніж ті, що стосуються реальних проблем і благоустрою, збирають за два-три місяці", - написав він.

Хочете отримувати цікаві новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram.

Новини на цю ж тему