Як альпаки стали трендом на весіллях

Альпака Копирайт изображения Getty Images

У Британії, Ірландії та Північній Америці з'явився новий тренд весільної моди. Все частіше як гостей на весілля приводять альпак. Вирішили з'ясувати, чому ці південноамериканські ссавці з родини верблюдових так радують молодят.

Отже, коні та голуби надихають не всіх наречених.

Як кажуть в весільних агентствах, на ламах можна привозити каблучки в скриньках.

Окрім того, цим доброзичливим тваринам завжди радіють діти.

Instagram багатьох молодят заповнений фотографіями з пухнастими тваринками. Ті, хто розводять альпак - радіють новій моді.

"Чому б і ні? Адже людям хочеться чогось особливого в такий важливий день. Головне, аби альпакам було радісно та комфортно", - говорить Рут Ньютон з ірландського Голвея. На її фермі мешкають вісім таких тварин.

Деякі з фермерів, які розводять альпак, визнають, що в них спочатку були побоювання спочатку, але оскільки їх підопічні - максимально неагресивні тварини, весілля проходять без ексцесів.

Втім, коні поки залишаються фаворитами весільних церемоній, якщо вірити мережі Instagram. У ній хештег #horsewedding використовувався набагато частіше, ніж #alpacawedding.

На королівських весіллях коням відводиться особлива роль. Так, на весіллі принца Гаррі та Меган Маркл в упряжці карети Ascot Landau були коні віндзорської сірої породи - знаменитий Шторм та його син Тайрон.

Шторм настільки прославився своєю красою та ідеальною поведінкою, що в королівському парку в Віндзорі чотири роки тому йому поставили пам'ятник.

Ваш пристрій не підтримує відтворення мультимедійних файлів
Яким було весілля принца Гаррі та акторки Меган Маркл? Пропонуємо разом згадати найяскравіші моменти весільної церемонії.

Новини на цю ж тему