У продаж не надійшов останній номер "Українського тижня"

Продавці періодики сказали ВВС Україна, що цього четверга "Український тиждень" вони не отримали
Підпис до фото,

Продавці періодики сказали ВВС Україна, що цього четверга "Український тиждень" вони не отримали

Черговий номер журналу "Український тиждень" не надійшов у продаж, проте редакція не коментує причини, через які це сталося і повідомляє, що наступний номер вийде 24 лютого.

Станом на вечір 17 лютого не було відомо, з чиєї ініціативи журнал не потрапив до читача.

У той же час, інтернет-видання "Телекритика" опублікувало матеріал, в якому твердить про вилучення тиражу журналу через публікацію у ньому двох критичних матеріалів про останні кадрові зміни в уряді, а також про можливі фальсифікації на майбутніх виборах до парламенту.

За версією видання, наклад було вилучено з продажу, хоча в окремі пункти періодики у Києві журнал таки надійшов.

Однак пізніше матеріал "Кадри вирішують все: нові призначення свідчать про недовіру президента "кадровому резерву" Партії регіонів" з’явився на сайті tyzhden.ua, який є онлайн версією журналу "Український тиждень".

Як стверджують дописувачі на Facebook, на обкладинці номера, який був надрукований, але не надійшов у продаж, анонсується матеріал про вибори-2012 та наводяться цитати з розмови депутатів парламенту Ігоря Рибакова і Романа Забзалюка.

Автор цього матеріалу Олександр Михельсон в Facebook написав: "Моя ж стаття вийшла на сайті. Але головне інше: КИМ вилучений наклад?".

Продавці періодики в метро сказали кореспонденту ВВС Україна, що журнал вони не отримали. Про це також сказали у магазині мережі "Книгарня Є", уточнивши, що зазвичай журнал надходить кожного четверга.

Редактор інтернет-версії журналу Дмитро Крапивенко у мережі Facebook написав, що не коментуватиме ситуацію.

Водночас, він вказав, що припущення "Телекритики" щодо невиходу журналу "через окремі статті не підтверджуються".