Ромні та Обама провели перші дебати, де обговорили економіку

Останнє поновлення: Четвер, 4 жовтня, 2012 p., 06:55 GMT 09:55 за Києвом
Оглядачі відзначають, що перші теледебати виграв Мітт Ромні

Оглядачі відзначають, що перші теледебати виграв Мітт Ромні

Президент Барак Обама та висуванець від Республіканської партії у США Мітт Ромні провели перші із трьох теледебатів, де головною темою стала економіка.

Мітт Ромні артикулятивно та доволі агресивно критикував адміністрацію демократа Обами за надто високий дефіцит бюджету та безробіття.

Пан Ромні наголосив, що якщо стане президентом, то відмовиться від реалізації будь-якої урядової програми, якщо для неї "необхідно позичати гроші в Китаю".

Пан Обама захищав свої досягнення та звинуватив свого опонента у планах запровадити величезні скорочення податків для заможних та витрачати гроші на непотрібні військові проекти.

Він також наголосив, що його опонент "роздає обіцянки, які неможливо виконати", намагаючись досягти одночасно скорочення податків та дефіциту бюджету.

Ці теледебати провели у Денвері, штат Колорадо, і тривали вони 90 хвилин.

Окрім американських телеканалів, за цими дебатами можна було спостерігати в інтернеті на сайті YouTube.

Міні-лекції від Обами

Редактор ВВС з питань Північної Америки Марк Марделл сказав, що під час полеміки Мітт Ромні був жвавим та енергійним, добре володів інформацією та іноді не соромився перебивати президента.

Барак Обама, як твердить Марк Марделл, на початку дебатів виглядав дещо нервовим, згодом розійшовся, втім замість того, щоб сперечатись і активно реагувати на зауваження опонента, заходився читати міні-лекції.

Редактор ВВС у Північній Америці каже, що якщо пан Ромні здобув очевидну перемогу на цих дебатах, принаймні у питанні стилю, він поки не може почати святкувати передчасну перемогу.

Напередодні цих теледебатів практично всі опитування віддавали незначну перевагу на виборах президентові Обамі.

Наступні теледебати відбудуться у штаті Нью-Йорк 16 жовтня.

Більше на цю тему

BBC © 2014 Бі-Бі-Сі не несе відповідальності за зміст інших сайтів

Цю сторінку краще видно в останній версії браузера з активованою функцією CSS