Луценка привезли до київської клініки "Оберіг"

Останнє поновлення: Понеділок, 21 січня, 2013 p., 08:07 GMT 10:07 за Києвом
Луценко

ДПтС: під час лікування Юрію Луценку не надаватимуться побачення

Засудженого екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка з Менської виправної колонії (№91) у неділю було доставлено до київської універсальної медичної клініки "Оберіг", повідомила Державна пенітенціарна служба України.

У повідомленні наголошується, що при цьому дозволів на побачення з ним під час його перебування на лікуванні у стаціонарних умовах, у тому числі і з його дружиною та захисником Іриною Луценко, надаватися не буде.

"Згідно чинного законодавства відвідування засуджених чи надання побачень з ними під час перебування останніх на лікуванні у стаціонарних умовах не передбачено. Про це було роз'яснено і самому Юрію Луценку, і його дружині та захиснику Ірині Луценко", - наголосила прес-служба ДПтСУ.

У повідомленні також зазначається, що згідно листа від керівництва вказаної клініки, фахівці цього медзакладу готові з 21 січня в стаціонарних умовах провести рекомендовані лікарями Міністерства охорони здоров’я медичні маніпуляції.

Раніше дружина екс-міністра внутрішніх справ Ірина Луценко повідомила, що Юрія Луценка у неділю вдень вивезли з Менської колонії до київської приватної клініки "Оберіг" для проведення операції.

"Юру сьогодні вдень вивезли до київської клініки. Я якраз їхала в колонію, щоб отримати дозвіл на зустрічі з ним у лікарні і біля Чернігова зустріла кортеж зі спецмашин. Пізніше вже в колонії мені повідомили, що Юру вивезли до Києва", - сказала Ірина Луценко, яку цитує прес-служба "Народної самооборони".

Пані Луценко звернулася до ЗМІ та політиків з проханням не створювати ажіотажу на території лікарні.

Оскільки, як пояснила Ірина Луценко, в Державній пенітенціарній службі її попередили, що в разі порушення правопорядку як на території лікарні так і в ній, Юрія Луценка знову етапують до колонії.

Ірина Луценко розповіла, що перебуває в черговій частині колонії, однак не може отримати дозволу на зустрічі з чоловіком в лікарні, оскільки у неділю в колонії немає керівництва, а також відповідальних осіб, уповноважених надавати подібні дозволи.

Клініка "Оберіг", з якою вела переговори Ірина Луценко, погодилася провести Клацнути операцію Юрію Луценку з видалення поліпа сигмовидної кишки.

Лариса Сарган повідомила ВВС Україна, що поліп виявили під час обстеження 6 грудня. За її словами, зараз поліп має в діаметрі 0,8 см. і є доброякісною пухлиною. Однак потрібно зробити операцію, бо поліп швидко росте і може перетворитися на злоякісну пухлину.

Більше на цю тему

BBC © 2014 Бі-Бі-Сі не несе відповідальності за зміст інших сайтів

Цю сторінку краще видно в останній версії браузера з активованою функцією CSS