Іноземні ЗМІ: британська Мі5 засудила "злив" секретних документів

Ендрю Паркер
Image caption Гендиректор Мі5 назвав витоки секретної інформації "підручником для терористів"

Що Мі5 думає про Сноудена, Хіґс - про медіа, бабусі - про освіту, а вчені - про заморожені овочі - в огляді британської преси від 9 жовтня.

"Підручник для терористів"

Ендрю Паркер, генеральний директор британської контррозвідки Мі5, піддав нищівній критиці нещодавні публікації секретної документації, оскільки, на його думку, вони буквально стали "підручником для терористів", пише Telegraph.

Як наслідок, заявив він у першій публічній промові після призначення у квітні, Велика Британія зіткнулася з найсерйознішою загрозою тероризму, зокрема з боку "декількох тисяч" ісламських екстремістів, які мешкають в країні і вважають британців "закономірною ціллю".

Хоча він не назвав напряму Едварда Сноудена, який "злив" щонайменше 58 тисяч секретних файлів, та газету Guardian, яка продовжує публікувати ці дані, незважаючи на прохання уряду цього не робити, Telegraph пише, що мова йшла насамперед про них.

"Така інформація дає перевагу терористам. Це подарунок, за допомогою якого вони можуть уникати нас і робити, що їм заманеться. Це може звучати старомодно, але саме тому таємниці мають бути таємницями, інакше трапляється лихо", - заявив Паркер.

Хіґс як бозон

Вчений Пітер Хіґс, проголошений вчора лауреатом Нобелівської премії з фізики, виявився так само невловимим, як і бозон, який він відкрив, пише Guardian. Тому пресі так і не вдалося взяти в нього коментар з приводу нагороди.

84-річний Хіґс нещодавно переніс бронхіт, а потім невдало впав біля свого дому в Единбурзі. В певний момент увага ЗМІ стала для вченого занадто обтяжливою, пише газета.

"Тиск на нього став настільки сильним, що він вирішив поїхати на відпочинок без телефону, аби уникнути галасу в ЗМІ. Він поза зоною досяжності, і йому так краще. Він навіть мені нічого не сказав", - розповів друг і колега Хіґса Алан Уокер.

Бабуся-спонсор

Все більше британських бабусь та дідусів змушені будуть "потрусити гаманцем", аби допомогти дітям оплатити вищу освіту онуків, пише Independent.

Згідно з дослідженням, проведеним Key Retirement Solutions серед понад двох тисяч родин, частка родичів третього покоління, які приймають фінансову участь в освіті своїх онуків, зросте з приблизно 3% до близько 13% протягом десятиріччя.

Необхідність такого фінансового втручання викликана підвищенням вартості вищої освіти до 9 тисяч фунтів на рік.

"Оскільки фінансова ситуація тих, кому за 55, і так не найкраща через зниження відсоткових ставок та традиційно низькі депозитні відсотки, їм доведеться добре думати і планувати [аби знайти гроші на освіту]", - заявив Дін Мерфін з Key Retirement Solutions.

Як пише Independent в іншій статті, провідні університети Великої Британії вважають обмеження в 9 тисяч фунтів занадто низьким. Зокрема, представник Оксфордського університету заявив, що реальна вартість навчання одного їхнього студента на рік складає близько 16 тисяч фунтів.

Морожені проти свіжих

Морожені фрукти та овочі можуть бути більш поживними, аніж свіжі, оскільки містять більшу кількість вітамінів та антиоксидантів, необхідних для запобігання раку, пише Daily Mail з посиланням на дані двох незалежних досліджень, проведених британськими вченими.

Науковці дослідили широкий спектр "дарів полів": від броколі й моркви до чорниць.

У двох з трьох випадків морожені фрукти і овочі виграли у свіжих за вмістом антиоксидантних сполук, зокрема вітаміну С, поліфенолів, лютеїну та бета-каротину.

Хоча овочі і фрукти, які продаються в супермаркеті, часто мають більш свіжий і "здоровий" вигляд, вони проводять багато часу на складах і з часом поступово втрачають поживну якість. На відміну від них, фрукти і овочі, які продаються замороженими, зазвичай піддаються такій термічній обробці невдовзі після збору врожаю, тому зберігають більшу кількість вітамінів та антиоксидантів.

Огляд підготувала Марія Кондрачук, Служба моніторингу ВВС

Новини на цю ж тему

Асоційовані інтернет-сайти

ВВС не несе відповідальність за зміст зовнішніх інтернет-сайтів