Тимошенко заявила, що не хвора на ГРВІ

Тимошенко
Image caption У Юлії Тимошенко була запланована зустріч з Арсенієм Яценюком та подружжям Луценків

Екс-прем'єр-міністр Юлія Тимошенко заявила, що не відмовлялася від короткострокового побачення зі своїми соратниками через хворобу, повідомила прес-служба "Батьківщини".

"Вранці 15 листопада з телевізійних новин я дізналася, що нібито через гостру вірусну хворобу (грип) я начебто відмовилася від побачення та міжнародної зустрічі. У цих подіях, як у краплі води, відбивається вся реальність авторитарного режиму Януковича", - йдеться у заяві екс-прем’єр-міністра.

Юлія Тимошенко у своїй заяві з Харкова наголосила, що не хворіє на ГРВІ та не відмовлялася від зустрічей. Вона додала, що поінформувала про це начальника колонії двома письмовими заявами.

"О 13:30 до мене прийшли два лікаря — Ірина Фурса та лор-лікар, які оглянули мене та пересвідчилися, що я не хвора на застуду", - зазначає екс-прем'єр.

За словами пані Тимошенко, вона також не мала можливості через відчинене вікно передати Арсенію Яценюку та родині Луценків інформацію, що вона не хвора, бо "тюремники щільно зачинили вікно та зняли з нього ручки".

"Тюремники за дорученням Януковича навмисно зірвали мої побачення. У зв’язку з цим я написала та відправила до Харківської облпрокуратури заяву про злочин, який скоїв начальник Качанівської колонії Ігор Колпащіков", - додала Юлія Тимошенко.

Екс-прем’єр наголосила, що озброєні силовики готові виконати будь-який наказ і "чинитимуть насилля над усіма, кого вважатимуть небезпечними для себе та своєї влади".

"Я прошу всіх, хто здатен боротися, чинити їм опір. І робити це треба зараз, бо потім буде пізно", - закликала Юлія Тимошенко.

У п'ятницю Державна пенітенціарна служба не дозволила Юлії Тимошенко побачення з соратниками через хворобу екс-прем'єр-міністра.

"У зв’язку з тим, що засуджена Ю.В. Тимошенко хворіє на гостру респіраторну вірусну інфекцію та з метою попередження можливих ускладнень стану здоров’я, її відвідування на даний час обмежено до її одужання", - йшлося у повідомленні ДПтС.

15 листопада у Юлії Тимошенко було заплановано побачення з Арсенієм Яценюком, Юрієм та Іриною Луценками, а також з членом Європарламенту Яцеком Саріуш-Вольським.

Новини на цю ж тему