Партія регіонів просить владу відтермінувати асоціацію

Партія регіонів Копирайт изображения AP

Парламентська фракція Партії регіонів звернулася до української влади з проханням тимчасово відтермініувати підписання угоди про асоціацію з Європейським Союзом.

"Залишаючись переконаними щодо безальтернативності євроінтеграційного шляху України, фракція Партії регіонів звертається до президента В. Януковича, прем'єр-міністра М. Азарова, голови Верховної Ради В. Рибака з пропозицією щодо тимчасового відтермінування підписання угоди про асоціацію з ЄС", - йдеться у заяві партії, опублікованій на її офіційному сайті.

Також депутати звернулися до керівництва Євросоюзу з пропозицією створити спільну робочу групу щодо компенсації очікуваних економічних втрат України через підписання угоди про асоціацію.

Також Партія регіонів звернулася до прем’єра Миколи Азарова з проханням "посилити зовнішньополітичну активність України, спрямовану на відновлення та динамічне нарощування обсягів торгівельно-економічного співробітництва та промислової кооперації з Російською Федерацією та іншими учасниками СНД".

"Відразу ж застерігаємо наших політичних опонентів від очікуваних проявів популістської істерії. 28 листопада – не кінець світу за "календарем майя", життя не закінчується після Вільнюського саміту", - додали у партії.

Окрім того, у ПР вважають, що їхня політична сила "має моральне право робити подібні заяви, адже несе відповідальність за ефективність своїх дій та рішень, майбутню долю України та її громадян".

Прем'єр-міністр України Микола Азаров розпорядився призупинити підготовку до укладання угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Тим часом президент України Віктор Янукович, який з робочим візитом перебуває у Відні, заявив президенту Австрії , що для України не існує альтернативи європейській інтеграції.

"Альтернативи реформам в Україні, альтернативи євроінтеграції не існує", - сказав Віктор Янукович, якого цитує прес-служба президента.

У четвер Верховна Рада не проголосувала за жоден із шести законопроектів про лікування ув'язнених за кордоном, який міг би дозволити відправити на лікування Юлію Тимошенко.

Це необхідна умова для підписання угоди про асоціацію, яку планували укласти на Вільнюському саміті в кінці листопада.