Опозиція не блокуватиме виїзне засідання Київради

Герега
Image caption Галина Герега оголосила про проведення сесії всього за день до засідання

Опозиція пікетуватиме засідання Київради в Солом’янській районній адміністрації, проте не блокуватиме.

Про це BBC Україна повідомив керівник київської міської організації партії "Батьківщина" Юрій Одарченко.

"Завтра зранку підемо з активом київської організації "Батьківщини" пікетувати засідання Київради в Солом’янській РДА", - заявив BBC Україна пан Одарченко.

За його словами, пікетувальники вимагатимуть від Галини Гереги відкликати позов, яким вона просить суд заборонити акції протесту в центрі Києва та перебувати громадянам в приміщенні Київради.

Зранку секретар Київради Галина Герега видала розпорядження про проведення у вівторок зранку засідання ради у приміщенні Солом'янської РДА на околиці Києва на Повітрофлотському проспекті, 41.

Пан Одарченко наголошує, що нинішній склад Київради нелегітимний, проте робити заручниками ситуації бюджетників, вчителів та лікарів, опозиція не збирається.

"Київрада нелегітимна, але вони прикриваються розподілом бюджету. Блокувати засідання й ухвалення цього питання не будемо, вчителі не винні. З розумінням ставимося до того, що бюджетники перед Новим роком не отримують зарплату через бездарну політику Попова та Гереги" - розповів Юрій Одарченко.

Засідання Київради на околицях

У понеділок зранку заступник київського міського голови – секретар Київради Галина Герега підписала розпорядження про скликання 24 грудня пленарного засідання сесії Київради з метою термінового розгляду нагальних питань забезпечення життєдіяльності столиці.

Галина Герега наголосила, що у порядку денному лише п’ять проектів рішень. Вони стосуються вирішення бюджетних питань, приведення деяких нормативних актів у відповідність до змін у законодавстві та прийняття звернення депутатів Київради до киян.

"Ми просто не маємо морального права напередодні Нового року залишити вчителів та медиків, соціально незахищені верстви населення без грошей, не виплатити надбавки, які міська влада їм обіцяла. Політика політикою, але хтось повинен дбати про людей", - зазначила Герега.

За регламентом Київради, рішення про проведення пленарного засідання сесії Київради у виняткових випадках, що потребують термінового рішення Київради, доводиться до відома депутатів Київради і населення Києва не пізніше, ніж за день до пленарного засідання.

Засідання заплановане на 9 ранку, проте у прес-службі Київради BBC Україна повідомили, що журналісти матимуть змогу пройти на нього до 7.45 ранку.

Перші два поверхи Київради на даний момент зайняті учасниками Євромайдану. 16 грудня Печерський районний суд переніс розгляд справи за позовом Київради щодо усунення перешкод у користуванні центральними вулицями столиці на 28 січня.

Як зазначив у коментарі BBC Україна тимчасовий комендант Київради Сергій Рудик, Галина Герега не зверталася щодо можливого проведення засідання в цій будівлі.

Новини на цю ж тему