Суд не звільнив останнього затриманого через сутички на Банковій

Банкова
Image caption 1 грудня минулого року на вулиці Банковій у центрі Києва відбулися сутички між міліцією та активістами

Печерський районний суд міста Києва відмовився звільнити Ярослава Притуленка, затриманого після сутичок на Банковій 1 грудня.

Про це у своєму Twitter повідомив депутат від "Батьківщини" Андрій Шевченко, присутній у залі суду.

Ярослава Притуленка звинувачували, зокрема, в організації масових заворушень.

До зали суду не змогли пройти чимало охочих, в тому числі журналістів, повідомляє спільнота "Євромайдан SOS". Міліція не пропускала їх, заявляючи, що зала не може вмістити всіх охочих.

Розгляд справи Притуленка відбувався без присутності самого активіста: на початку засідання суд відхилив подання захисту про те, щоб його привезти.

Ярослава Притуленка затримали 1 грудня минулого року після сутичок між активістами та міліцією на вулиці Банковій у Києві. Адвокати заявляли про численні порушення під час розгляду справи Притуленка та інших затриманих того дня активістів. Йому, як і низці інших затриманих, обрали запобіжний захід у вигляді утримання під вартою протягом двох місяців.

Втім, згодом інших затриманих відпустили з-за ґрат.

Натомість Притуленко не потрапив під дію підписаного президентом 26 грудня закону, який передбачав, що справи проти затриманих учасників мирних акцій протесту будуть закриті у десятиденний строк.

Як повідомляє LB.ua, у ході засідання в середу, суддя та прокурор послались на неясність формулювань цього закону.

Новини на цю ж тему