На Народному Вічі ввечері представлять кандидатів у міністри

Майдан Копирайт изображения Getty

Всеукраїнське об'єднання "Майдан" у середу запрошує на представлення та обговорення кандидатів в уряд народної довіри. Задля цього на Майдані Незалежності в Києві скликається Народне віче, початок якого запланований на 19:00.

"Рада "ВО "Майдан" запрошує всіх майданівців, всіх співвітчизників взяти участь у Народному Віче і спільно ухвалити рішення щодо складу нового Уряду", - йдеться у розповсюдженому у вівторок повідомленні.

Депутат Валерій Пацкан від партії "УДАР", який був присутній у вівторок на раді Майдану, повідомив про домовленість про те, що до складу уряду увійдуть представники громадськості.

"Ми обговорювали принципи формування нового уряду. У першу чергу було прийняте рішення, що до уряду увійдуть представники громадськості. Вони очолять декілька міністерств", - сказав пан Пацкан в ефірі 5 каналу, повідомляє сайт УДАРу.

"Завтра о п’ятій годині ми проведемо ще одне засідання, а о сьомій ми вийдемо на сцену Майдану презентувати новий уряд", - додав він.

Напередодні член ради Майдану Ігор Луценко заявив на своїй сторінці у Facebook, що об'єднання розглядає низку кандидатур з числа активістів Євромайдану на посади міністрів і керівників органів виконавчої влади.

Зокрема, на посаду міністра культури запропонований активіст, актор і викладач, "ведучий Майдану" Євген Нищук, на посаду міністра сім'ї, молоді та спорту - лідер руху "Автомайдан" Дмитро Булатов, міністра освіти та науки - президент Києво-Могилянської академії Сергій Квіт, міністра охорони здоров'я - активістка Ольга Богомолець, а на посаду міністра закордонних справ - депутат Верховної Ради від фракції "Батьківщина" Леся Оробець.