Російські війська захопили всі українські частини в Криму

новини з Криму, новини, прапор, армія, новини ВВС
Підпис до фото,

Російські прапори підняли у всіх військових частинах Криму

Генштаб Росії повідомив, що в усіх 193-х військових частинах Криму піднято російські прапори. Десантники залишають Крим зі зброєю.

Київ втратив контроль над усіма військовими базами та кораблями в Криму.

Українські військові поступово залишають територію Криму. Рота десантників вийшла з Криму зі зброєю.

"Зараз досягаються домовленості про виведення військ у повному складі зі зброєю та технікою", - заявила заступник секретаря РНБО Вікторія Сюмар.

Вчора вночі російські військові захопили останній український корабель - тральщик "Черкаси".

Шикування і оркестри

Про захоплення всіх українських військових частин в Криму повідомив начальник Генштабу збройних сил Росії Валерій Герасимов.

"У військових містечках в урочистій обстановці пройшли шикування особового складу з церемонією підняття державного прапора Російської Федерації і виконання гімну Росії", - зазначив Валерій Герасимов.

За його словами, військовослужбовці, які виявили бажання продовжити службу в українських збройних силах, готуються до організованого виїзду в Україну.

"У Севастополі за адресою вулиця Лазарєва, 6, для них відкрито тимчасовий пункт реєстрації, в якому станом на 25 березня зареєструвалося близько 1,5 тис. військовослужбовців Збройних сил України", - додав глава російського Генштабу.

Десантники зі зброєю

Про те, що український спротив в Криму зійшов до мінімуму повідомив і керівник центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук.

Під час всього періоду російської агресії Дмитро Тимчук повідомляв оперативну інформацію про стан справ в Криму.

"25 березня стало критичним днем для наших військ у Криму. Але ми не здались. Наші війська залишають окуповану зону, але ми не відмовляємося від Криму" – написав пан Тимчук на своїй сторінці в Facebook.

За його інформацією, рота десантників 25-ї окремої Дніпропетровській повітряно-десантної бригади залишила територію Криму зі зброєю.

"Окупанти були попереджені, що десантники готові битися до останньої людини. І не стали грати в "українську рулетку" - варіант "російської" з українським десантником", - повідомив пан Тимчук.

Останній корабель

Вночі російські військові після двох годин опору штурмували морський тральщик "Черкаси" в озері Донузлав. Корабель відбуксували. Постраждалих під час штурму не було.

Керівник медіа-центру Міноборони в Криму Владислав Селезньов повідомляв, що захоплення супроводжувалось стріляниною та вибухами.

Як вважається, "Черкаси" залишався єдиним судном у Криму під українським прапором.

У понеділок російські сили також захопили десантний корабель "Костянтин Ольшанський".

Близько половини українських вояків перейшли на бік російської армії, повідомив у понеділок заступник начальника головного командного центру Міноборони Олександр Розмазнін.

Рада національної безпеки та оборони України у понеділок доручила Міноборони передислокувати українських військових із Криму, зважаючи на загрозу їхньому життю.