Кандидат в президенти: Василь Цушко

Василь Цушко Копирайт изображения UNIAN

Керівник Антимонопольного комітету за президента Віктора Януковича Василь Цушко балотується до Верховної Ради у якості позапартійного.

Вперше Василь Цушко обрався до парламенту в окрузі Одеської області в 1994 році, потім ще раз отримував перемогу в 1998 році.

В 2002 році він вже пройшов до парламенту за списками Соціалістичної партії Олександра Мороза.

Після Помаранчевої революції пан Цушко два роки працював губернатором Одеської області.

З обранням Віктора Януковича прем'єр-міністром у 2006 році і утворенням коаліції СПУ та Партії регіонів, пан Цушко за квотою Соціалістичної партії отримав посаду міністра внутрішніх справ.

Відомим на всю державу Василь Цушко став в 2007 році завдяки слогану "Цушко врятував Україну" за свої дії в якості глави МВС під час конфлікту у приміщенні Генеральної прокуратури України.

Після дострокових парламентських виборів 2007 року він на деякий час зник з політичного життя, проте в 2009 році працював на виборчу кампанію Віктора Януковича в Одеській області.

Після обрання пана Януковича президентом України Василь Цушко отримав посаду міністра економіки в першому уряді Миколи Азарова, а потім очолював Антимонопольний комітет до кінця березня 2014 року.

Деякий час очолював Соціалістичну партію, проте зараз є позапартійним.

Василь Цушко народився в 1963 році в Одеській області, закінчив Одеський сільськогосподарський інститут, одружений, має двох дітей.

Все про Вибори-2014.

Новини на цю ж тему