Донецький аеропорт призупинив рейси

аеропорт Донецька Копирайт изображения AP

За розпорядженням української авіаційної влади Міжнародний аеропорт Донецьк призупинив у вівторок приймання та випуск літаків, водночас київський аеропорт "Бориспіль" каже, що прийняв рейс із Донецька.

"За розпорядженням Державної авіаційної служби України прийом та випуск повітряних суден з аеропорту Донецьк тимчасово призупинено", - повідомила прес-служба аеропорту, яку цитують агенції.

Згідно з розкладом, розміщеним на табло донецького аеропорту, більшість рейсів скасовані щонайменше до 21:00 вівторка, однак у вівторок таки вилетіли щонайменше чотири літаки.

У прес-службі аеропорту ВВС Україна розповіли, що літаки просто повернулися до місць свого базування.

Прес-служба київського аеропорту "Бориспіль" каже, що о 13:13 аеропорт прийняв рейс з Донецька із 67 пасажирами на борту, і планує прийняти ще один рейс.

На цьому рейсі були об'єднані пасажири двох рейсів авіакомпанії МАУ за аналогічним маршрутом, призначені на 7:05 і 11:45 вівторка, повідомили агенції "Інтерфакс" у Національній авіадовідці.

З 2 травня Державіаслужба заборонила російським авіакомпаніям виконувати польоти в аеропорти Донецька та Харкова.

У понеділок голова служби Денис Антонюк заявив, що це обмеження запроваджене до стабілізації ситуації у цих містах.

Донецький аеропорт заявив, що не був ініціатором цього процесу.

"Аеропорт не є ініціатором даного процесу та інформацію про скасування зазначених рейсів отримує щодня від організації, яка контролює авіасполучення на території України", - наголошено у повідомленні аеропорту.