ДПС України заперечує різке збільшення потоку біженців у Росію

Біженці Копирайт изображения AP
Image caption Тисячі людей покидають зону проведення АТО на Донбасі

Кількість громадян України, які щодоби перетинають українсько-російський кордон на виїзд, майже співпадає з кількістю на в'їзд.

Про це заявила Державна прикордонна служба України.

Свою заяву українські чиновники зробили у відповідь на повідомлення уповноваженого при президентові РФ у справах дітей Павла Астахова щодо збільшення потоку біженців з Україні до Ростовської області до 8 тисяч на добу.

"Громадянин Росії Павло Астахов заявив про тисячі біженців з південно-східної України, яких Росія приймає щодня і їх кількість зростає. Фактів, які підтверджують ці слова, нема. Кількість громадян, які щодоби перетинають українсько-російський кордон на виїзд майже збігається з кількістю на в’їзд", - йдеться у заяві прикордонників.

У відомстві нагадують, що Федеральна міграційна служба Росії нарахувала 151 українця, який звернувся за посвідкою на проживання, дозволом на тимчасове проживання та громадянством.

"Тисячі біженців"

Майже вісім тисяч біженців прибули у Ростовську область з України за добу, повідомив у четвер уповноважений при президентові РФ у справах дітей Павло Астахов.

"За останню добу у Ростовську область в’їхали ще 7925 громадян України з дітьми", - цитує пана Астахова агенція "РИА Новости".

Він зауважив, що в Ростовській області практично не лишилось місць для біженців.

За його даними, за останню добу додатково в області розмістили 687 людей.