Президент закликала Бразилію не зламатися після поразки збірної

Матч Копирайт изображения Getty

Президент Бразилії Ділма Руссефф закликала країну оговтатися після катастрофічної поразки 7:1 від Німеччини на Чемпіонаті світу з футболу.

"Як і всім бразильцям, мені дуже, дуже сумно після поразки. Але ми не дозволимо собі зламатися," - написала вона у Twitter.

Тренер збірної Луїс Феліпе Сколарі назвав поразку "найгіршим днем свого життя".

Пригнічений настрій панував в середу і в бразильських ЗМІ, які назвали результат матчу "історичним приниженням".

Поразка Бразилії стала найгіршою в історії заключних матчів чемпіонату світу.

"Мені сумно за всіх нас - за вболівальників і за наших гравців", - сказала пані Руссефф. Вона закликала бразильців "встати, стряхнути з себе пил і знову бути на коні".

Деякі припускають, що поганий результат команди може вплинути на шанси пані Руссефф на президентських виборах у жовтні.

"Історичне приниження Бразилії збентежило уряд Ділми Руссефф, який побоюється, що поганий настрій через поразку може вплинути на економічні очікування, які й так вже не надто сприятливі, а також на хід виборчої кампанії", - йдеться в колонці, надрукованій в газеті Folha de Sao Paulo.

Німецька команда забила п'ять голів лише за 29 хвилин, додавши ще два у другому таймі.

Наприкінці матчу багато хто з бразильських фанатів, які ще залишалися на стадіоні, вболівали за німецьку команду.

Це був перший матч, в якому команда забила сім м'ячів у півфіналі Чемпіонату світу, і перша гра чемпіонату з вісьмома або більше голами, відтоді як німці обіграли команду Саудівської Аравії з рахунком 8-0 у 2002 році.

Німці тепер зустрінуться або з командою Аргентини, або Нідерландів, гра між якими відбудеться в середу ввечері.

Канцлер Німеччини Ангела Меркель і президент Йоахім Гаук, як очікується, прибудуть до Бразилії, аби подивитися фінальну гру в неділю.