Порошенко: Україна вироблятиме власні безпілотники

Петро Порошенко Копирайт изображения AP

Аби забезпечити потреби військових, Україна повинна збільшити обсяги виробництва зброї, зокрема безпілотників і високоточного озброєння. Про це заявив президент Петро Порошенко після зустрічі з силовиками у Слов’янську.

"Сьогодні мій перший заступник разом з новопризначеним головою Укроборонпрому, разом з представниками Генерального штабу, заступниками Міністра оборони та представниками МВС провели нараду, де підготують на моє затвердження зміни до державного оборонного замовлення", - сказав пан Порошенко, якого цитує прес-служба президента.

За його словами, під час формування цього замовлення буде використаний досвід, набутий військовими під час бойових дій на сході країни.

"Сьогодні українське виробництво буде завантажене системами високоточної зброї, українськими безпілотниками, усім, чого потребує українська армія - починаючи від бронежилетів і закінчуючи тепловізорами", - наголосив президент.

"Справжні господарі"

Петро Порошенко відвідав нещодавно звільнений Слов'янськ у вівторок. Там він зокрема висловив готовність до діалогу з тими, хто готовий скласти зброю і прагне децентралізації влади.

За словами президента, переговори повинні бути "відновлені зі справжніми господарями Донбасу: металургами, шахтарями, з людьми, які сьогодні представляють найбільшу силу, але були затиснуті силою зброї".

Тим часом, у керівництві самопроголошеної "Донецької народної республіки" заявили, що перемир'я із Києвом неможливе.

Про це в інтерв'ю, яке опублікувало видання "Комсомольська правда", заявив перший віце-прем'єр "ДНР" Андрій Пургін.

"Період, коли можна було говорити про компроміс між Києвом і ополченцями ДНР, пройдений, а перемир'я неможливе через заручників і відсутність гуманітарних коридорів", - сказав пан Пургін.

За його словами, з кожним днем ситуація ставатиме "дедалі жорсткішою".