Катастрофа МН17: вивезти тіла і зібрати докази поки не вдається

mh17 Копирайт изображения AP
Image caption Вивезти тіла загиблих місця катастрофи, зібрати докази та провести розслідування її причин поки не вдається

Українські урядовці кажуть, що разом із міжнародними експертами цілодобово працюють, аби вивезти тіла загиблих у катастрофі літака МН17, а також провести повне і прозоре розслідування причин катастрофи, проте наразі не можуть цього зробити через спротив бойовиків.

"Наша перша мета - отримати доступ до тіл загиблих", - заявив міністр закордонних справ Павло Клімкін, наголосивши, що територія, де сталася катастрофа, контролюється проросійськими бойовиками, і що переговори із ними відбуваються "дуже важко", попри те, що переговорна група "працює цілодобово". Він також підтвердив раніше озвучену інформацію про те, що частина тіл загиблих була перевезена до Донецька, який так само контролюють проросійські сепаратисти.

Павло Клімкін твердить, що другою метою уряду є "повністю прозоре та відкрите" розслідування причин катастрофи із залученням усіх можливих міжнародних організацій та експертів.

"Ми готові до вивезення тіл, але ми не можемо зайти на територію (падіння літака - Ред.), щоб їх забрати", - заявив голова урядової комісії з розслідування падіння літака МН17, віце-прем'єр Володимир Гройсман.

Володимир Гройсман також твердить, що "від тих, хто контролює цю територію" уряд не отримав гарантій безпеки для міжнародних експертів, хоча попередня домовленість щодо того, що тіла загиблих можна вивезти із зони конфлікту, була досягнута.

"Пошукова операція - повністю під контролем бойовиків, робота триває під загрозою. Наразі там перебуває близько 800-900 бойовиків. Ми готові забрати тіла, які треба спеціально обгорнути, завантажити до спеціальних вагонів, але ми не можемо цього зробити", - каже віце-прем'єр.

За словами Володимира Гройсмана, нині на місці катастрофи працюють 200 представників Державної служби з надзвичайних ситуацій. На вечір суботи знайдено тіла 192 загиблих. Територію пошуків було розширено - тепер вони відбуваються на площі у 35 кв км.

Водночас так званий прем'єр-міністр самопроголошеної ДНР Олександр Бородай під час брифінгу у Донецьку заявив, що виїзд міжнародних експертів із Києва на місце катастрофи "Боїнга-777" з незрозумілих для нього причин затягується. Він також припустив, що відбувається "свідоме затягування часу з українського боку", аби ускладнити "об'єктивне розслідування катастрофи". Він також звернувся до російського прем'єра Дмитра Медведєва із проханням надіслати експертів для розслідування катастрофи.

В суботу інспекторів ОБСЄ тільки з другої спроби пустили дослідити уламки, хоча першу половину дня озброєнні бойовики не підпускали їх до місця подій.

"Ми отримали дещо ширший доступ до місця катастрофи. Ми мали змогу спостерігати за ситуацією тут. У нас також була можливість поговорити із мешканцями найближчого села", - заявив представник місії ОБСЄ Олександр Хаг.

Проте робота представників місії на місці катастрофи була обмежена і у часі, і у просторі.

Шок і обурення

Те, що на третій день після катастрофи з місця падіння літака не можна забрати тіла загиблих, а деякі тіла навіть були переміщені, викликає шок і обурення у громадян Нідерландів, - заявив міністр закордонних справ Нідерландів Франс Тіммерманс під час візиту до Києва.

"Ми просто шоковані сьогоднішніми повідомленнями про те, що деякі тіла з місця катастрофи були переміщені, і що із самим місцем катастрофи поводяться неналежним чином. Люди просто розлючені цим", - заявив пан Тіммерманс під час зустрічі із президентом України Петром Порошенком.

Франс Тіммерманс також висловив готовність влади Нідерландів щойно будуть отримані докази, притягти до відповідальності "не тільки тих, хто натиснув на гашетку (ракетного комплексу - Ред.), але й тих, хто зробив використання такої зброї можливим".

Збитий 17 липня над Донеччиною літак "Малайзійських авіаліній" летів із Амстердама до Малайзії. Із 283 загиблих пасажирів літака, найбільша кількість- 192 пасажири - були громадянами Нідерландів.

Ще 10 пасажирів літака МН17 мали британські паспорти. Прем'єри обох країн заявили, що ЄС має переглянути свою політику щодо Росії через свідчення того, що літак "Малайзійських авіаліній" був збитий над Донеччиною про-російськими сепаратистами.

Про це йшлося під час телефонної розмови між британським прем'єром Девідом Кемероном та прем'єром Нідерландів Марком Рютте.

"Керівники урядів домовилися, що ЄС має переглянути свій підхід до Росії у світлі свідчень про причетність про-російських сепаратистів до падіння літака (МН17 - Ред.)", - йдеться у повідомленні офісу британського прем'єра за результатами розмови.

Прем'єр Нідерландів Марк Рютте поговорив телефоном і з російським президентом Володимиром Путіним.

"Я сказав йому, що час для того, аби показати ваші добрі наміри, швидко спливає", - розповів пан Рютте на прес-конференції про зміст розмови з російським президентом.

Де "чорні скриньки"?

За словами українських урядовців, у Києва наразі немає інформації, де перебувають "чорні скриньки" з літака "Боїнг-777" "Малайзійських авіаліній". Про це заявив і міністр закордонних справ Павло Клімкін, і керівник урядової комісії з розслідування падіння літака МН17 Володимир Гройсман.

"У комісії немає жодного свідчення про те, що "чорні скриньки" були помічені десь на території проведення пошукової операції. Можливо, вони вже були звідти забрані, але свідчень про те, хто їх забрав, і чи знайшли їх взагалі, у нас немає", - заявив віце-прем'єр.

У РНБО також кажуть, що не мають якоїсь інформації про "чорні скриньки" з літака.

"У нас їх немає. Чи є вони зараз у терористів - у нас також немає інформації", - повідомив речник інформаційного центру РНБО Андрій Лисенко.

"За інформацією експертів, якщо терористи заволодіють "чорними скриньками", у них буде можливість спотворити записану ними інформацію", - додав речник РНБО.

Бортовий самописець, або "чорна скринька", є прибором, який записує головні параметри польоту, внутрішні показники систем літака, переговорів екіпажу тощо. Інформація з "чорних скриньок" використовується як один із ключових доказів для з'ясування причин авіакатастроф.