Мер у Голландії закликав "викинути" з країни доньку Путіна

Копирайт изображения EPA
Image caption Пізніше мер вибачився за свої слова

Мер голландського міста Хільверсум Пітер Броертес в інтерв'ю голландській радіостанції Radio 1 закликав "викинути" з країни дочку Володимира Путіна, котра, як припускають, живе в місті Ворсхотен.

Причиною таких слів стала аварія малайзійського "Боїнга", більшість пасажирів якого були голландцями.

Україна і Захід вірять, що літак було збито з району, який контролюють східноукраїнські сепаратисти. На думку Заходу, не останню роль у трагедії відіграла підтримка, яку сепаратисти отримують з боку Москви.

Пізніше пан Броертес вибачився за сказане.

"З мого боку було нерозумно казати ці слова в ефірі Radio 1. Це стало вираженням безпорадності, яку багато хто відчуває зараз", - написав мер у своєму Twitter.

Відомо мало

Українці, які живуть у Голландії, закликали провести акцію протесту неподалік від будівлі, у якій, імовірно, живе зі своїм хлопцем 29-річна Марія Путіна.

Про дочок російського президента - Марію і Катерину - відомо мало. Наприклад, немає жодної їхньої офіційної фотографії в дорослому віці.

За деякими даними, Марія Путіна живе з голландцем Йоррітом Фаасеном. Голландські ЗМІ стверджують, що торік Путін відвідав дочку в Голландії.

Ім'я Фаасена раніше спливло у ЗМІ у зв'язку з історією про конфлікт на Рубльовському шосе в Москві.

Згідно з даними слідства, у 2010 році голландця побив колишній банкір Матвій Урін, якого згодом заарештували і засудили до 7,5 років колонії за звинуваченням у шахрайстві.

Кремль офіційно не підтверджує того факту, що дочка президента живе в Голландії.