Сепаратисти оголосили про "відставку" Стрєлкова

Strelkov Копирайт изображения Reuters

Ігор Гіркін (Стрєлков) покинув посаду так званого "в.о. міністра оборони" самопроголошеної Донецької народної республіки. Про це повідомляє агентство "Інтерфакс" із посиланням на представника ДНР Сергія Кавтарадзе.

Про "відставку" Стрєлкова повідомив і колишній "прем'єр" ДНР Олександр Бородай. За словами сепаратистів, попри повідомлення ЗМІ Ігор Гіркін-Стрєлков живий і "почуває себе добре".

"Я зовсім нещодавно розпрощався з Ігорем Івановичем, з ним все гаразд. Ми, мабуть, уже знаєте, він так само, як і я, залишив свій пост. Уже є новий міністр оборони ДНР", - заявив Олександр Бородай в інтерв'ю російському Lifenews.

Сайт ДНР повідомляє, що Стрєлков сам попросив про "відставку", і так звана рада міністрів самопроголошеної республіки назначила його першим заступником міністра оборони - начальником генштабу збройних угруповань.

Сепаратисти стверджують, що новим "міністром оборони" став такий собі Володимир Кононов. Олександр Бородай називає його за позивним "Цар".

Раніше у ЗМІ з'являлася інформація про те, що Гіркіна-Стрєлкова нібито було тяжко поранено.

Це вже не перша відставка серед вищого керівництва бойовиків на сході України.

Минулого тижня Олександр Бородай "подав у відставку" із посади "прем'єр-міністра" ДНР. Іще до цього свої пости залишили "глава верховної ради" ДНР Денис Пушилін і один із ключових польових командирів сепаратистів Ігор Безлер, відомий як "Бєс".