Кемерон: убивство британця бойовиками "ІД" - "чисте зло"

Haines Копирайт изображения epicture

Британський прем'єр-міністр Девід Кемерон назвав "актом чистого зла" убивство британця Девіда Хейнса джихадистами "Ісламської держави". Ісламісти оприлюднили відео із обезголовленням британського заручника.

Співробітник французької гуманітарної організації Acted Девід Хейнс займався доставкою гуманітарної допомоги нужденним у Сирії. Там же, у районі селища Атме у провінції Ідліб, у березні 2013 року 44-річний чоловік потрапив у полон ісламістів.

Міністерство закордонних справ Великої Британії наразі перевіряє справжність відео, оприлюдненого "Ісламською державою".

Джихадисти заявили, що убивство пана Хейнса є відповіддю на рішення Британії долучитися до міжнародної коаліції з боротьби з екстремістським угрупуванням "Ісламська держава", очолюваної Сполученими Штатами.

"Британець має заплатити за вашу обіцянку, пане Кемерон, озброїти першмерга (курдські воєнізовані формування - Ред.) проти "Ісламської держави", - заявив на відеозаписі бойовик угрупування, що сам мав британський акцент.

На відео розправи над Хейнсом показаний іще один британський полонений, якого джихадисти також погрожують убити.

"Ми зробимо усе, щоб знайти убивць і добитися того, щоб вони постали перед судом, скільки б часу на це не знадобилося", - заявив прем'єр Кемерон.

У міністерстві закордонних справ Британії також пообіцяли надати підтримку родині полоненого.

Бойовики "ІД" за останні два місяці здійснили розправу над двома американськими журналістами - Джеймсом Фоулі та Стівеном Сотлоффом.

Новини на цю ж тему