Савченко не відпустили під заставу

Копирайт изображения lifenews.ru

Воронезький обласний суд відмовився звільнити під заставу українську льотчицю Надію Савченко, яку в Росії звинувачують у причетності до вбивства двох журналістів.

Захист пропонував відпустити пані Савченко під заставу в один мільйон рублів, але суд погодився з аргументами слідства, яке доводило, що у разі звільнення льотчиця може сховатися і не з'явитися до суду.

Слідчий комітет Росії пред'явив українці звинувачення в участі у вбивстві двох співробітників "ВГТРК" - кореспондента Ігоря Корнелюка і відеоінженера Антона Волошина, що загинули 17 липня під Луганськом.

Надія Савченко відкидає свою провину та заявляє, що її незаконно вивезли до РФ.

Адвокат льотчиці Марк Фейгін раніше повідомив, що захист подав клопотання про оголошення письмових доказів, з яких випливає непричетність Надії Савченко до загибелі журналістів.

Україна наполягає на звільненні української льотчиці Надії Савченко і режисера Олега Сенцова в рамках мінських домовленостей від 5 вересня, в яких йдеться про обмін полоненими.

Президент Порошенко днями заявив, що пані Савченко і пан Сенцов "обов'язково і негайно повинні бути повернуті в Україну".

В Москві заявляють, що кримінальні справи, які відкриті в Росії проти українських громадян Надії Савченко та Олега Сенцова, не пов'язані з мінським протоколом.

Суд у Воронежі продовжив термін утримання пані Савченко до 30 жовтня. Захист льотчиці вважає це рішення необґрунтованим.

Цими вихідними стало відомо, що Надія Савченко очолила список ВО "Батьківщина" на виборах до Верховної Ради.

Новини на цю ж тему