Сайт BBC Україна переходить на адаптивний дизайн

ВВС

Сайт ВВС Україна змінився. Це черговий етапу розвитку нашого проекту. Ми прагнемо зробити матеріали ВВС Україна більш доступними відповідно до ваших технічних можливостей.

Відтепер сайт будується на адаптивному дизайні. Це означає, що у нас більше не буде окремих версій сайту для мобільних і настільних пристроїв. Замість цього сайт сам буде адаптуватися до параметрів вашого пристрою і доступної вам швидкості з'єднання.

Чи читаєте ви новини з мобільного пристрою, з настільного комп'ютера, чи з планшету, новинний сайт буде виглядати і працювати однаково, а ваш досвід користування ним стане набагато кращим.

Навіщо ми це зробили?

Сайти з адаптивним дизайном швидше завантажуються і краще працюють на мобільних пристроях. Дизайн також дозволяє додавати додаткові елементи і дає можливість поліпшувати проект в майбутньому.

Користувачі з пристроями колишніх поколінь отримають прискорений доступ до нашого основного контенту, а для власників більш швидких пристроїв - сайт буде більш зручним у користуванні.

Старі технології, такі як Windows Media Player, більше не підтримуються, але у вас з’являться нові можливості для відтворення нашого аудіо і відео контенту.

Перехід від старого сайту на новий ще не завершено. Якщо у вас є проблеми з пошуком контенту або ви хочете відправити нам свої пропозиції, будь ласка, не соромтеся використовувати форму Зв'язатися з нами.