Список Опозиційного блоку: Новинський, Льовочкін і його сестра

  • <a href=http://www.bbc.com/ukrainian/topics/vitalii_chervonenko><b><u>Віталій Червоненко</u></b></a>
  • ВВС Україна
Опозиційний блок

Автор фото, httppartyofregions.ua

Підпис до фото,

До "Опозиційного блоку" увійшла частина колишніх членів Партії регіонів

У другій десятці виборчого списку "Опозиційного блоку" опинились відомий бізнесмен Вадим Новинський, сестра Сергія Льовочкіна Юлія та менеджери підприємств Ріната Ахметова.

ВВС Україна з власних джерел отримала повний виборчий список "Опозиційного блоку", який партія вже подала до ЦВК.

До цього партія оприлюднила тільки першу десятку. Про своє дванадцяте місце у списку також повідомив колишній глава адміністрації президента Віктора Януковича Сергій Льовочкін.

Затвердити виборчий список партія мала на з’їзді ще 15 вересня, але так його і не оприлюднила.

У прес-службі "Опозиційного блоку" на прохання підтвердити виборчий список ВВС Україна телефоном заявили, "що не можуть прокоментувати це питання".

ВВС Україна також направила листа на адресу прес-служби із запитом щодо повного виборчого списку, але відповіді не отримала. Зв’язатися у п'ятницю вдень з основними фігурантами списку по телефону також не вдалося.

ВВС Україна вже детально писала про першу десятку блоку, до якого увійшло багато знакових фігур колишньої влади.

Зокрема, у першій десятці опинились Юрій Бойко, Олександр Вілкул, Михайло Добкін, Вадим Рабінович, Олексій Білий, Сергій Ларін, Нестор Шуфрич, Наталя Королевська, Тетяна Бахтєєва та Микола Скорик.

Друга десятка

Одинадцяте місце у списку "Опозиційного блоку" зайняв відомий олігарх, який тільки в 2012 році отримав українське громадянство Вадим Новинський.

До Євромайдану він був депутатом від Партії регіонів, куди пройшов через мажоритарний округ у Севастополі.

Автор фото, UNIAN

Підпис до фото,

Вадим Новинський вибудовує імідж релігійної людини

До обрання пан Новинський був керівником групи компаній "Смарт-холдинг".

Видання Forbes оцінює його статки у 1,4 мільярда гривень.

Дванадцяте місце зайняв колишній глава адміністрації президента Віктора Януковича Сергій Льовочкін, який пішов з посади в грудні 2013.

13 місце посів депутат від Партії регіонів Юрій Воропаєв, який запам’ятався у парламенті тим, що журналісти у сесійній зняли на фото зміст його листа, в якому він, як виглядало, пояснював дружині Ріната Ахметова нюанси отримання британського громадянства.

14 місце у списку отримав Тарас Козак, відомий бізнесмен, який наразі є членом координаційної ради всеукраїнського громадського руху "Український вибір" Віктора Медведчука. Також він є депутатом Львівської обласної ради.

15 місце має Володимир Гусак, директор із закупівель компанії "Метінвест Холдинг", яка належить бізнесмену Рінату Ахметову.

16 місце посідає сестра колишнього глави адміністрації президента Віктора Януковича Сергія Льовочкіна - Юлія Льовочкіна. Наразі вона є депутатом парламенту, обраною від Партії регіонів від мажоритарного округу Криму.

17 місце у списку "Опозиційного блоку" отримав Андрій Кисельов, який обіймає посаду комерційного директора донецької компанії з продажу металургійної продукції "УкрМет".

18 місце займає депутат Верховної Ради, обраний за списком Партії регіонів Іван Мирний.

Автор фото, UNIAN

Підпис до фото,

Сергій Льовочкін майже чотири роки керував адміністрацією президента Віктора Януковича

19 номер у списку Юрій Мороко кілька разів обирався депутатом парламенту від Партії регіонів, але на минулих виборах він займав 81 місце - йому не вистачило однієї сходинки аби потрапити до парламенту.

Замикає виборчу двадцятку депутат парламенту Юрій Мірошниченко. Пан Мірошниченко був представником президента Віктора Януковича у парламенті, а нещодавно очолив Партію розвитку України.

21 місце - у Дмитра Колеснікова. Пан Колесніков був міністром промислової політики в уряді Миколи Азарова, а в 2012 році замінив на посаді губернатора Дніпропетровської області Олександра Вілкула. Зараз він очолює благодійний фонд пана Вілкула.

22 місце посідає колишній губернатор Чернівецької області Михайло Папієв. За прем’єрства Віктора Януковича він працював міністром соціальної політики, а в 2007 році обирався депутатом парламенту від Партії регіонів.

23 місце посідає депутат парламенту від Партії регіонів Олександр Долженков.

Автор фото, UNIAN

Підпис до фото,

Юлія Льовочкіна вийшла з фракції Партії регіонів

24-м у списку "Опозиційного блоку" став відомий політик Юрій Павленко. До недавнього часу він був уповноваженим президента з питань захисту дітей, за часів президента Віктора Ющенка - губернатором Житомирської області та міністром у справах сім’ї, молоді і спорту.

Заступник голови руху "Український вибір" Василь Німченко отримав 25 місце у списку "Опозиційного блоку". На сайті руху він вказаний як директор центру правових ініціатив та експертиз "Правова держава".

Пан Німченко був суддею Конституційного скликання першого скликання з 1996 по 2005 роки.

Далі у списку:

26 – Олександр Нечаєв, 27– Ігор Шурма, 28– Олександр Качний, 29– Олександр Коваль, 30– Олександр Шаталов, 31– Володимир Лобойченко, 32– Вілен Шатворян, 33– Олександр Волоков, 34– Ірина Горіна, 35– Ігор Дятлов, 36– Тетяна Корнякова, 37 – Олександр Касянюк, 38– Станіслав Прокопенко, 39– Павло Корж, 40 – Дмитро Єрмаков.

У повному списку 195 кандидатів.