Рада розгляне кандидатуру міністра оборони

Верховна Рада
Image caption 14 жовтня має стати останнім пленарним засіданням для депутатів сьомого скликання

Верховна Рада на пленарному засіданні у вівторок може проголосувати за нового міністра оборони, а також ухвалити антикорупційні законопроекти.

У Раді вже зареєстровані проекти постанов про звільнення з посади міністра оборони Валерія Гелетея та призначення Степана Полторака, кандидатуру якого вніс президент.

Окрім того, у другому читанні планується розгляд законопроекту про прокуратуру, а також антикорупційний пакет законопроектів. Зокрема, щодо створення Національного антикорупційного бюро та затвердження антикорупційної стратегії на 2014 – 2017 роки.

Напередодні президент заявив, що готовий негайно підписати антикорупційні закони, щойно вони будуть ухвалені, та закликав депутатів плідно працювати на засіданні у вівторок.

Також у порядку денному на засідання ВР у вівторок заплановано внести зміни до Державного бюджету.

Урядові законопроекти у Раді представлятимуть міністр юстиції Павло Петренко, а також міністр соціальної політики Людмила Денісова, повідомляє прес-служба Кабміну.

Очікується, що у вівторок відбудеться останнє засідання Верховної Ради сьомого скликання.

Голова Верховної Ради Олександр Турчинов зареєстрував проект постанови про внесення змін до календарного плану п'ятої сесії Ради, згідно з яким депутатам пропонується до січня працювати з виборцями та в комітетах.

Голова ВО "Свобода" Олег Тягнибок напередодні заявив, що депутати фракції наполягатимуть, щоб на засіданні розглянули законопроекти про заборону комуністичної ідеології, а також щодо "визнання воїнів УПА борцями за незалежність України", які відсутні у порядку денному.

Позачергові вибори парламенту відбудуться 26 жовтня.

Новини на цю ж тему