Робоча група з формування коаліції збереться у п'ятницю - БПП

вибори Копирайт изображения Getty
Image caption За попередніми результатами виборів, до Ради проходять шість партій

Представники партій "Блок Петра Порошенка", "Народний фронт" та "Самопоміч" у п'ятницю проведуть першу зустріч щодо створення коаліції у новій Раді.

Як повідомила прес-служба "Блоку Петра Порошенка", про це домовились представники партій у четвер.

На цій зустрічі БПП представляв віце-прем'єр Володимир Гройсман, "Народний фронті" - прем'єр Арсеній Яценюк, "Самопомочі" - мер Львова Андрій Садовий.

Також був присутній президент Петро Порошенко.

"Сторони домовилися, що завтра, у п’ятницю, збереться перше засідання робочої групи, в якому візьмуть участь по три уповноважені представники від кожної політичної сили", - йдеться у повідомленні БПП.

Пропозиції Радикальної партії

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко повідомив, що його політсила готова "увійти до коаліції демократичних сил", якщо у коаліційній угоді врахують їхні пропозиції.

Пан Ляшко також повідомив у Facebook, що у четвер мав зустріч з президентом Порошенком, під час якої, за його словами, говорили про формування коаліції.

"Новий уряд має бути сформований якнайшвидше", - написав Олег Ляшко.

У середу прем'єр-міністр Арсеній Яценюк заявив, що його партія підготувала свій проект коаліційної угоди.

Того ж дня "Блок Петра Порошенка" опублікувала свій проект коаліційної угоди й передав його для обговорення "Народному фронту" та "Самопомочі".

Опрацьовано 99% протоколів

Центральна виборча комісія опрацювала 99,67% протоколів з багатомандатного округу. "Народний фронт" та "Блок Петра Порошенка" набирають на рівні 22%.

Партія прем'єр-міністра Арсенія Яценюка "Народний фронт" випереджає пропрезидентську політсилу з результатом 22,16%. "Блок Петра Порошенка" має 21,83%.

Об'єднання "Самопоміч" набирає 10,98%, "Опозиційний блок" - 9,4%, Радикальна партія Олега Ляшка - 7,45% та "Батьківщини" - 5,68%.

"Свобода" не долає парламентський п'ятивідсотковий бар'єр з результатом 4,71%.

У четвер представники партії пікетували ЦВК та заявили, що оскаржуватимуть результати виборів у суді.

Новини на цю ж тему