Меркель: санкції проти Росії будуть збережені

Ангела Меркель Копирайт изображения Getty
Image caption Ангела Меркель заявила, що "вибори", проведені сепаратистами на Донбасі, не дозволяють відмінити санкцій проти РФ

Німецький канцлер Ангела Меркель заявила про неможливість перегляду економічних санкцій проти Росії.

За словами канцлера, невизнані вибори, які відбулися 2 листопада у сепаратистських регіонах України, посилюють переконання західних лідерів у необхідності збереження режиму санкцій.

"Ми хотіли б скасувати санкції, але зараз не та ситуація, за якої, на мій погляд, це можна зробити", - заявила Ангела Меркель, наголосивши, що голосування, яке пройшло на підконтрольних сепаратистам територіях, не відповідає духу мінських домовленостей.

Санкції для сепаратистів

У середу, 5 листопада, канцлер Німеччини запропонувала внести у санкціонний список лідерів сепаратистів, які перемогли на так званих виборах, що пройшли у неділю у частині районів Донецької та Луганської областей.

"Ми маємо ще раз подумати про внесення до списку певних людей, які зайняли відповідальні посади у східній Україні завдяки нелегітимним виборам", - заявила Ангела Меркель.

Санкції Євросоюзу, введені через ситуацію на Донбасі, вже торкнулися 119 осіб, включно з російськими депутатами та керівниками самопроголошених "ДНР" і "ЛНР".

Канцлер Німеччини також пообіцяла надати гуманітарну допомогу населенню східних областей України.

"Ми маємо зробити все можливе для того, щоб ці люди змогли пережити зиму", - сказала Ангела Меркель.

Новини на цю ж тему