Новий вибух в Одесі: ніхто не постраждав

Вибух в Одесі Копирайт изображения dumskaya.net
Image caption Це вже п'ятий вибух в Одесі за останній час

У неділю, 4 січня, близько 22:35 біля будівлі однієї з громадських організацій в Одесі стався вибух, постраждалих немає, повідомляє управління МВС в Одеській області.

У будинку, розташованому на вулиці Гімназичній, діє Координаційний центр допомоги бійцям АТО.

У міліції стверджують, що інцидент організувала "невстановлена особа з використанням вибухового пристрою".

"Внаслідок вибуху були повністю знищені двері, пошкоджені ролети офісу та склопакети фасадних вікон сусідніх будинків. Постраждалих немає", - повідомляють міліціонери.

Випадок попередньо кваліфікували як терористичний акт.

Погроз не було

Як повідомили ВВС Україна у Координаційному центру допомоги бійцям АТО, погроз вони не отримували, однак за кілька днів до інциденту помічали "підозрілих людей" біля свого офісу.

Наразі будівля потребує ремонту та заміни дверей.

Волонтери відзначають, що наслідки вибуху могли б бути серйознішими, однак основна дія вибухової хвилі прийшлася на ролет, під яким заклали вибуховий пристрій.

Серія в Одесі

Це вже п'ятий вибух в Одесі за останні кілька тижнів.

23 грудня невідомий кинув вибуховий пакет у автомобіль, припаркований біля офісу волонтерської "Ради громадської безпеки".

У ніч проти 10 грудня в Одесі стався потужний вибух біля приміщення "Волонтерської сотні Далії Северин", яка займається підтримкою української армії.

А в ніч проти 3 грудня прогримів вибух біля магазину "Патріот", який спеціалізується на товарах з національною атрибутикою.

Постраждалих внаслідок цих вибухів не було.

А 27 грудня в Одесі від вибуху загинув чоловік. За даними міліції, вибуховий пристрій знаходився у вантажі, який чоловік ніс по вулиці.

Новини на цю ж тему