Звинувачену у держзраді Давидову звільняють під підписку

Давидова

Росіянку Світлану Давидову, заарештовану за підозрою у державній зраді на користь України, звільняють під підписку про невиїзд.

Її адвокат сказав Російській службі ВВС, що чекає на Світлану Давидову біля воріт СІЗО "Лефортово", звідки його підопічна може вийти в будь-який момент.

За словами адвокатів, у вівторок вдень їх несподівано викликав на зустріч слідчий ФСБ. На зустрічі слідчий повідомив, що Давидову вирішено звільнити під підписку про невиїзд.

Адвокат Павлов зазначив, за умовами підписки вона може жити вдома, у Вязьмі.

Петиція

Раніше близько 40 тисяч росіян підписали петицію із закликом до президента Володимира Путіна звільнити матір сімох дітей Світлану Давидову.

Речник пана Путіна заявив, що президент отримав петицію і розгляне її.

Світлану Давидову заарештували минулого місяця в місті Вязьма Смоленської області на заході Росії. Найменшій її дитині лише кілька місяців.

Їй загрожує до 20 років позбавлення волі за дзвінок у посольство України з повідомленням про ймовірну відправку російських військових на Донбас.

Чоловік Давидової, Анатолій Горлов, відмовився давати свідчення у її справі агентам ФСБ.

"Я скористався 51-ю статтею Конституції, яка дає мені право не свідчити щодо своєї близької людини... Я не став нічого говорити, не став підписувати протокол, тому що в протоколі було сказано, що я підписую як свідок - а я не хочу взагалі проходити у справі як свідок ", - сказав Анатолій Горлов bbcrussian.com у вівторок після відвідування відділу ФСБ у Вязьмі.

За словами Горлова, так само має намір вчинити і сестра Світлани, Наталія Горлова, якій ФСБ наказало з'явитися на допит у вівторок.