Савченко просить огляду міжнародних лікарів

Савченко Копирайт изображения Reuters

Українська льотчиця Надія Савченко, яка перебуває в російському СІЗО, просить, щоб її обстежив міжнародний незалежний консиліум лікарів різних спеціальностей, зокрема кардіолог.

Про це повідомив її адвокат Микола Полозов у Twitter.

Пан Полозов опублікував в Twitter звернення Надії Савченко до Парламентської асамблеї Ради Європи з проханням виступити гарантом обстеження.

За його словами, льотчиця не довіряє медиками Федеральної служби виконання покарань Росії і німецьким медиками, які відвідали її.

"Надія розповіла мені про візит німецьких медиків. Виявляється, вони їй представилися як "фахівці з голоду" зробили ультразвук і все", - написав пан Полозов.

При цьому, як зазначив адвокат, висновки німецьких медиків так ніхто і не бачив, тому захист звернувся з проханням надати документи.

Він також зазначив, що вона продовжує голодувати і її стан погіршується.

25 лютого Мосміськсуд розглядатиме скаргу адвокатів на рішення Басманного суду про продовження арешту пані Савченко до травня.

Надія Савченко оголосила голодування в середині грудня. У лютому представник федеральної служби виконання покарань повідомив, що обвинувачену оглянули лікарі з Німеччини і оцінили її стан як задовільний.

Українська льотчиця перебуває в російському СІЗО з літа минулого року. Льотчицю звинувачують у причетності до вбивства російських журналістів під Луганськом. Вона ці звинувачення відкидає.

Захист вимагає припинення кримінальної справи, вказуючи на відсутність складу злочину в її діях.

Новини на цю ж тему