Чиновник Дніпропетровської ОДА заперечує закиди СБУ

Блокпост
Підпис до фото,

Голова СБУ звинуватив чиновників Дніпропетровської ОДА у причетності до контрабанди у зону АТО

В.о. заступника голови Дніпропетровської облдержадміністрації Святослав Олійник заявляє про готовність до очної ставки з працівниками Служби безпеки України, котрим він начебто погрожував.

Крім того, він заперечує інформацію про свою причетність до подій у Волновасі, де минулої суботи було вбито працівника СБУ.

Раніше у понеділок голова СБУ Валентин Наливайченко заявив, що заступники голови Дніпропетровської ОДА Святослав Олійник та Геннадій Корбан погрожували застосуванням сили та бойових підрозділів проти правоохоронців, які займаються припиненням контрабанди через лінію розмежування в зоні АТО.

Крім того, голова СБУ заявив, що чиновники Дніпропетровської ОДА причетні до фінансування та підтримки "банди", котра займається контрабандою вантажів до самопроголошеної "ДНР", застосовувала зброю проти правоохоронців та викрадала людей.

Судитися з Наливайченком

У коментарі ВВС Україна Святослав Олійник заявив, що ніколи не погрожував жодним посадовим особам Служби безпеки України і не має жодної інформації про вбивство співробітника СБУ у Волновасі, оскільки з минулої п’ятниці перебуває за кордоном.

"Я наполягаю на проведенні очної ставки з тими працівниками СБУ, яким я начебто погрожував, щоб з’ясувати, в якій формі це було, де та за яких обставин", – заявив він, додавши, що готовий взяти участь у очній ставці негайно після свого повернення до України, себто з 27 березня.

У разі, якщо такого процесуального заходу не відбудеться, пан Олійник має намір подати на Валентина Наливайченка до суду та вимагатиме від нього матеріальної компенсації.

Водночас він підтвердив озвучену головою СБУ інформацію про те, що його допитували у зв’язку з викраденням чиновника дніпропетровської мерії Олександра Величка.

"У мене є копія протоколу допиту в СБУ, і жодного питання, пов’язаного зі звинуваченнями, які озвучив пан Наливайченко, там немає", – заявив пан Олійник.

Він додав, що Дніпропетровська ОДА готова сприяти правоохоронним органам у розслідуванні подій у Волновасі.

"Всі зацікавлені у тому, щоб слідство розібралося (З контрабандою у зоні АТО. – Ред.)", – заявив пан Олійник.

"Банда"

Підпис до фото,

Глава СБУ озвучив гучні звинувачення на адресу чиновників Дніпропетровської ОДА

У понеділок голова СБУ Валентин Наливайченко заявив, що його відомство підозрює співробітників Дніпропетровської ОДА у фінансуванні та підтримці організованого злочинного угрупування, причетного до контрабанди вантажів до "ДНР" та викрадень людей.

У рамках цієї справи, за його словами, допитані заступники глави Дніпропетровської ОДА Святослав Олійник та Геннадій Корбан.

"Нам погрожують посадові особи у Дніпропетровській ОДА, вони погрожують нашим слідчим", - цитує пана Наливайченка агенція "Українські новини".

Голова СБУ додав, що у цій справі правоохоронцям чинять спротив депутати українського парламенту, однак запевнив, що спецоперацію проти "банди" продовжать.

В СБУ заявили, що члени цього злочинного угруповування підозрюються у вбивстві капітана СБУ у Волновасі, яке сталося 21 березня.

Офіцера вбили при затриманні трьох фур контрабанди, які намагалися переправити на територію самопроголошеної "ДНР".

Головою Дніпропетровської ОДА є один з найбагатших громадян України Ігор Коломойський.