Путін про Крим: захищаючи наші інтереси, ми підемо до кінця

Копирайт изображения Getty

Президент РФ Володимир Путін заявив, що, відстоюючи свої інтереси в Криму, Росія піде до кінця.

Про це він сказав в інтерв'ю для фільму "Президент" на телеканалі "Росія 1".

При цьому Путін заявив про свою глибоку переконаність в тому, що політика Росії щодо України не порушує "правила гри" і міжнародне право.

Він спробував переконати телеглядачів у тому, що міжнародні санкції щодо Росії - це не реакція на анексію території суверенної держави, а спроба стримати розвиток Росії.

Також Володимир Путін в інтерв’ю подякував військовим, які на початку 2000-х років не допустили розвалу Росії.

"Щось вкусити, урвати"

Президент Росії заявив, що не міг кинути в Криму людей, які хотіли жити в Росії.

"Про це я і говорив тоді моїм партнерам; я їм говорив, що це для нас життєво важливе питання - люди", - розповів Путін. "Я не знаю, які ви будете захищати інтереси, але ми, захищаючи наші, підемо до кінця", - додав він.

Він вважає, що в ситуації з Кримом все було зроблено правильно, і він ні про що не шкодує.

"І це надзвичайна важлива річ. Не тому що, ми хочемо щось вкусити, урвати. І навіть не тому, що Крим має стратегічне значення в Причорномор'ї. А тому, що це елемент історичної справедливості", - заявив Володимир Путін.

Подякував військовим

Володимир Путін подякував російським військовим, які на початку 2000-х років "в умовах безгрошів'я все-таки врятували країну".

За його словами, якби не військово-промисловий комплекс і армія, Росія не змогла б подолати всі проблеми, пов'язані з тероризмом.

"Навіть у найважчі часи, з точки зору економіки, на початку 2000-х років ми не просто зібрали армію, а тоді, я вже говорив про це, при загальній чисельності мільйон триста тисяч чоловік, я насилу зібрав 50 тисяч, тягнув війська з Далекого Сходу, морську піхоту з Північного флоту, зібрали 50 тисяч боєздатних одиниць", - сказав Володимир Путін.

Новини на цю ж тему