Порошенко призначив Москаля головою Закарпаття

Москаль Копирайт изображения UNIAN
Image caption За словами Порошенка, при призначенні він керувався двома характеристиками Геннадія Москаля: його "повною незалежністю та досвідом, набутим на фронтах Луганщини"

У середу ввечері президент України Петро Порошенко представив Геннадія Москаля як керівника Закарпатської облдержадміністрації.

"Мені довелося все кинути і вживати екстрених заходів по гасінню пожежі в Закарпатті. І довелося забирати одного із найкращих голів обласних державних адміністрацій України Геннадія Москаля з фронтової Луганщини і направити його у Закарпаття", - заявив пан Порошенко.

"Я сьогодні попросив уряд, щоб він швидко зібрався і підписав указ про призначення головою Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадія Москаля", - додав президент.

Геннадій Москаль уже працював на посаді голови Закарпатської обласної держадміністрації у 2001-2002 роках, а у другій половині 1990-х очолював там міліцію.

Донині з вересня 2014 року він займав посаду голови Луганської військово-цивільної адміністрації.

Президент Порошенко зазначив, що на сході України пан Москаль проявив себе з найкращого боку, де працював "під кулями".

У Луганській області поки що пана Москаля замінить Юрій Клименко - уродженця селища Слов'яносербськ Луганської області, що з 1996 по 2015 рік працював у СБУ, повідомили в адміністрації президента.

"Масштабні кадрові зміни"

Представляючи нового губернатора Закарпаття, президент також анонсував "масштабні кадрові зміни" у керівництві правоохоронних органів області.

Зокрема, нових чільників призначать у місцеві управління СБУ і МВС.

Новим керівником управління МВС у Закарпатській області стане Сергій Князев - таке рішення оголосив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

"Мною прийнято рішення про призначення новим головою управління міністерства внутрішніх справ Закарпатської області. Це полковник Князев Сергій Миколайович", - сказав міністр.

За його словами, до цього пан Князев очолював кримінальну міліцію у Маріуполі. Президент Порошенко, у свою чергу, додав, що Князев до цього очолював підрозділ міліції спеціального призначення під час операцію у Дебальцевому Донецької області.

Головою управління СБУ Закарпаття призначать Олега Воєводіна.

Крім того, президент повідомив, що від служби уже відсторонили керівників двох прикордонних загонів Закарпатської області - Мукачівського та Чопського. Туди, за його словами, уже призначене нове прикордонне керівництво.

Новини на цю ж тему