Путін: сирійська кампанія обійшлась Росії у 33 млрд рублів

Фото 1 Копирайт изображения Getty
Image caption Раніше російські ЗМІ оцінили вартість сирійської кампанії у 38 млрд рублів

Військова кампанія в Сирії обійшлася Росії у близько 33 млрд рублів (12,5 млрд гривень, 464 млн доларів. - Ред.), заявив на зустрічі з військовослужбовцями у Кремлі російський президент Володимир Путін.

За його словами, основна частина цих витрат - це ресурси міністерства оборони, вже закладені до бюджету відомства у 2015 році на проведення навчань і бойову підготовку.

"Ми просто перенаправили ці ресурси на забезпечення групи в Сирії", - заявив пан Путін.

Раніше російське видання РБК порахувало, що витрати на військову кампанію РФ у Сирії склали близько 38 млрд рублів. За підрахунками газети на кінець жовтня, один день військової кампанії обходився російському бюджету у 156,3 млн рублів: за 163 дні вартість одного дня могла вирости у півтора рази.

Прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков тоді заявив, що ці підрахунки не відповідають дійсності.

Володимир Путін у четвер також заявив, що у випадку необхідності Росія може всього за кілька годин наростити свою присутність у Сирії.

"Тих російський сил, які залишаються у Сирії, достатньо для вирішення поставлених завдань. Ми продовжимо сприяти сирійській армії у владі у їхній боротьбі з так званою "Ісламською державою" і "Джебхат ан-Нусрою", іншими терористичними угрупованнями, визнаними такими Радою Безпеки ООН", - цитує російського президента "Інтерфакс".

У понеділок Володимир Путін наказав почати виведення російських військ із Сирії. У вівторок перша група російських літаків, що брали участь у сирійській кампанії, приземлилися у Воронежі.

Російське міноборони планує завершити виведення військ у найближчі 2-3 дні.

Новини на цю ж тему