Шустер працюватиме в Україні без дозволу

Копирайт изображения UNIAN

Телеведучий Савік Шустер, якому сказували дозвіл на роботу в Україні, заявив, що збирається працювати далі.

Як повідомило агентство " Українські Новини", таку заяву він зробив під час відвідин Київського міського центру зайнятості.

"Будемо працювати без дозволу на роботу", - цитує агентство популярного телеведучого, який каже, що має дозвіл на проживання в Україні і є громадянином Канади та Італії.

"Не так легко буде мене спекатися", - додав Савік Шустер.

Тим часом, як повідомило агентство "Інтерфакс", Савік Шустер вважає невипадковим рішення анулювати йому дозвіл на роботу в Україні перед Великодніми святами, коли увага людей прикута до іншого.

Програма "Шустер Live", одне з найпопулярніших політичних ток-шоу на українському телебаченні, у вівторок проведе ефір у форматі прес-конференції в зв'язку з анулюванням журналісту Савіку Шустеру ліцензії на роботу в Україні, повідомив головний редактор каналу 3Stv Сакен Аймурзаєв.

"Шановні журналісти, всі подробиці і вся інформація, а також всі наші дії подальші будуть повідомлені сьогодні о 20:30 в прямому ефірі Шустер Live на каналі 3Stv. Ефір пройде в форматі прес-конференції", - написав він на своїй сторінці у мережі Facebook.

Рішення анулювати Шустеру дозвіл на роботу мотивують нібито порушеним проти журналіста кримінальним провадженням.

Телеведучому програми "Шустер Live" скасували дозвіл на роботу в Україні у понеділок, 25 квітня. Про це ВВС Україна повідомив партнер пана Шустера на каналі Павло Єлізаров. І додав, що причини невідомі.

"Сьогодні зранку наші юристи зв'язалися з Центром зайнятості, і вони сказали, що нам скасували дозвіл на роботу", - прокоментував пан Єлізаров.

У Центрі зайнятості юристи пана Шустера дізналися, що працівники Центру у понеділок надіслали їм офіційне повідомлення з рішенням.