Войцех Бальчун: рокер, який рятуватиме Укрзалізницю

Бальчун Копирайт изображения UNIAN
Image caption На офіційних заходах Войцех Бальчун збирає волосся у хвіст

У соцмережах жартують: першим помітним кроком "Укрзалізниці" після того, як її керівником став поляк Войцех Бальчун, став спеціальний прес-реліз, у якому залізничники закликають не ходити по коліях відомого співака Павла Зіброва.

"Він зухвало розгулював, гарцював та співав на залізничних коліях. Особливо цинічним є те, що він до своїх незаконних діянь долучив молодь і подав ганебний приклад для наслідування. Зазначаємо, що недотримання правил безпеки на залізниці може призвести до передчасної зупинки творчої кар’єри або до перерв у гастролях через травмування", - заявили в "Укрзалізниці".

Раніше того дня у мережі з'явився кліп, у якому репери з гурту "Плюшевий Бруклін" та сам пан Зібров закликали польську залізницю запросити на роботу народного артиста України – у відповідь на призначення Войцеха Бальчуна головою "Укрзалізниці".

Чи мав Бальчун особисте відношення до історії з Зібровим, наразі невідомо. Однак фактом є те, що досі "Укрзалізниця", одна з найбільших держкомпаній України, ніколи не випускала таких прес-релізів і не мала подібного керівника.

Кар’єра менеджера

Можна уявити, як виглядало резюме Войцеха Бальчуна, яке він подав на конкурс з обрання керівника "Укрзалізниці", оголошений ще урядом Яценюка.

Йому 45 років. Закінчив політологію в університеті в Катовіцах, здобув ступінь МВА Роттердамської школи менеджменту.

Якийсь час працював у катовіцькій газеті Trybuna Śląska, потім керував бюро маркетингу польської пошти, працював на керівних посадах у банку PKO Bank Polski.

З посади управляючого директора цього банку його запросили у крісло голови наглядової ради РКР – польського аналогу "Укрзалізниці".

Копирайт изображения Reuters
Image caption Войцех Бальчун каже, що ситуація на "Укрзалізниці" зараз є в чомусь подібною до тієї, яку він застав на польській РКР

"Тоді шукали людей з-поза (залізничної. – Ред.) галузі і з-поза політики, у яких в той же час був би менеджерський досвід і які були б досить молодими для свіжості підходу до роботи. Два роки я приглядався, намагався зрозуміти, як працює ця структура і взнати якомога більше деталей… Зрештою, я виграв конкурс на посаду керівника PKP Cargo (підрозділ польської залізниці, який займався вантажними перевезеннями. - Ред.)", - розповідав він в інтерв’ю галузевому виданню Rynek Kolejowy.

Перебування на цій посаді протягом понад чотирьох років принесло Бальчунові звання одного з найкращих антикризових менеджерів Польщі та низку нагород від тамтешнього бізнес-співтовариства.

Реформа на залізниці

"Коли Бальчун прийшов до PKP Cargo, у компанії працювало 44 тисячі людей, її збитки складали 178 млн злотих, а рухомий склад лічили вручну… Тому всі дивилися на нього як на ката, який з’явився у фірмі, щоб вимкнути там світло", - пише про початок його кар’єри польський Forbes.

Вже за кілька років Бальчун провів велику реструктуризацію компанії – кількість її працівників скоротилася майже вдвічі, а її фінансова звітність показала прибуток.

"Це був мій найцікавіший менеджерський досвід", - згадуватиме він потім.

Копирайт изображения chemiasound.com
Image caption Войцех Бальчун (другий зліва) і його рок гурт

Стиль його керівництва був специфічним.

"Те, що керівник повинен мати загальне розуміння всього, а в деталях компанія функціонуватиме сама, - це теорія. Особливо під час реструктуризації потрібно розумітися на ситуації в дрібницях, щоб ретельно оцінювати інформацію, яка до нас доходить. Я ходив по вагонних депо, спілкувався з працівниками найнижчого рівня", - розповідає він.

У Бальчуна часто питають: як йому вдалося скоротити десятки тисяч людей без масових протестів традиційно сильних польських профспілок.

Його відповідь: спілкування і переконання людей у своїй правоті.

"Я завжди сильно переживав через звільнення. Але я говорив працівникам: я борюся не за те, щоб звільнити якомога більше людей, а щоб зберегти якомога більше робочих місць", - каже Бальчун.

Так чи інакше, реформи Бальчуна змінили польську залізницю, вона стала другим найбільшим вантажоперевізником у Європі після Deutsche Bahn, і його заява про відставку на початку 2013 року стала громом серед ясного неба: РКР якраз збиралася виходити на біржу, і це мало стати тріумфом рятівника компанії.

Ще більше здивувалися спостерігачі, коли дізналися, що Бальчун покидає залізницю… заради кар’єри рок-музиканта.

"Довірся серцю"

"Я граю на гітарі з 12 років, і ніколи не переставав грати", - вже пізніше розповідатиме Войцех Бальчун.

А тоді, три роки тому, зміна Бальчуном солідних костюмів та дорогих аксесуарів керівника залізниці на шкіряні штани та рвану футболку гітариста гурту Chemia викликала справжній шок.

"Це так РКР змінює людей?" - звучить заголовок статті про трансформацію Бальчуна у виданні NaTemat.

Протягом певного часу йому вдавалося поєднувати функції менеджера та музиканта.

"Музика вимагає потужної розумової роботи, концентрації, тренованої пам’яті. Це все дуже важливо у професійній діяльності", - казав Бальчун.

З іншого боку, здатність організовувати людей та розпоряджатися часом ставала в нагоді у музичній кар’єрі.

"Chemia – це добре організована компанія, у якій кожен на своєму місці, виконує визначені йому функції і одночасно нічого не робиться з-під палиці. Десь так, як в PKP Cargo", - пояснював він.

"Я менеджер чи музикант? Як Близнюк за гороскопом я вважаю ці два заняття однаково важливими", - казав він у іншому інтерв’ю.

І все ж одного дня Бальчун зробив вибір на користь музики.

"Кожен чоловік середнього віку пускається берега. Хтось купує мотоцикл, хтось – Porsche, хтось починає розводити голубів, а я записую диски. Я такий трохи фрік. Я все життя погоджував дві взаємно суперечливі речі – був менеджером і грав на гітарі. Зрештою, я зустрів на своєму шляху чудового музиканта Марка ЛаФранса з гурту Bachman&Turner, легенди 70-х років, який сказав мені: "Довірся серцю". От я його і послухав", - сказав він.

Суперечливий кліп

Сьогодні в активі гурту Бальчуна п’ять альбомів, виступи у Штатах та Канаді, а також європейські концертні тури.

Chemia виступали на розігріві у таких рок-монстрів як Deep Purple, Guns’n Roses чи Thirty Seconds to Mars, а натхнення Бальчунові дають Metallica, Coldplay та Red Hot Chili Peppers.

Утім, кажуть критики, характерною рисою деяких кліпів гурту є, можливо, надмірна присутність у них атрибутів рок-життя – приміром, алкоголю чи оголеної жіночої натури. Одне з відео Chemia за порушення правил сервісу навіть видалив Youtube.

"Кліп суперечливий? В "Німфоманці" були і гостріші сцени", - коментував ту історію Войцех Бальчун. На той час він частково повернувся до менеджерської кар’єри, очоливши наглядову раду польських авіаліній LOT.

У жовтні минулого року Бальчун звільнився і з цієї посади. Він хоче остаточно зосередитися на музиці, говорили джерела порталу money.pl.

А в середині квітня стало відомо: він переміг на конкурсі з обрання керівника "Укрзалізниці".

Родина з Рогатина

До того, як приїхати на фінальний етап конкурсу до Києва, Бальчун був в Україні один раз: у 2008 році у складі офіційної делегації польської залізниці він приїздив до Одеси.

Отож, визнає він, наразі про "Укрзалізницю" він має "обмежену, загальну інформацію, яка є доступною, і яку знайшов в інтернеті".

З іншого боку, каже Бальчун, його дід походить з Рогатина на Івано-Франківщині.

"Я гордий, що у мене є такий шанс. Для мене це величезний професійний виклик. Йдеться не тільки гроші", - говорить він про свою участь у реформуванні України.

Копирайт изображения UNIAN
Image caption Спочатку новий керівник "Укрзалізниці" має намір провести аудит господарства, яке йому дісталося

Утім, в пресі вже прозвучали перші оцінки зарплати нового глави "Укрзалізниці": нібито у Києві він зможе заробити близько 1,5 млн доларів на рік.

"Така сума звучить у медійному просторі. Натомість я очікую на детальні пропозиції контракту", - коментує Бальчун ці чутки, конкретизуючи: колишній міністр економіки Айварас Абромавичус говорив, що остаточна сума винагороди новопризначеному керівникові залежатиме передусім від результатів його роботи.

А поки що Войцех Бальчун обіцяє, що приступить до вивчення української мови.

"Спочатку на найвищому рівні спілкуватимемося англійською мовою, що є нормальною практикою на рівні топ-менеджменту. Я згадуватиму російську мову, оскільки належу до покоління поляків, яке багато років вчило цю мову в школі. Знаю, що російську активно використовують в Україні. Під час останнього перебування у Києві мої колеги розповіли, що вживання російської мови не є якоюсь проблемою в Україні", - розповів він про те, як збирається вирішувати комунікаційні проблеми.

"Концентруватися на хорошому"

Поки що Войцех Бальчун утримується від коментарів щодо можливих кадрових скорочень на залізниці. Кількість працівників галузі перевищує 300 тисяч людей. Він каже, що для того, аби достеменно зрозуміти, що треба робити з компанією, потрібно провести її аудит.

Копирайт изображения chemiasound.com

На його базі створять план покращення ситуації на залізниці у короткостроковій перспективі, а згодом – стратегічний план розвитку компанії.

Інший крок, який Бальчун обіцяє реалізувати на початку свого управління "Укрзалізницею", - створення команди, "яка йому повірить".

"Зі свого досвіду я пам’ятаю, що PKP Cargo теж не хотіла мінятися, але всередині компанії були люди, які прагнули її реформувати, і це вдалося. До слова, серед них були фахівці, які перед цим пропрацювали по 20-30 років. Тому я не кажу, що прийдуть тільки молоді спеціалісти, що тільки вони все бачать, як краще", - пообіцяв він, не виключаючи, що привезе до Києва кілька людей "польського десанту".

Найбільшою проблемою залізниці він називає корупцію, хоч і зауважує, що не хоче виконувати роль "внутрішнього прокурора".

"Я хочу виконувати роль менеджера, який змінюватиме цю компанію у кращий бік. Без сумніву, я концентруватимуся на хороших справах, які є в компанії", - заявив він.

В одному з перших інтерв’ю після перемоги на конкурсі Бальчун сказав: виділити гроші на модернізацію української залізниці готові західні донори. Але їхня вимога - щоб новий керівник компанії презентував "західні, а не східні стандарти".

Концертів не буде

Очікування від його української місії справді великі – і в Києві, і в Варшаві.

"Коли я читаю деякі коментарі, у мене складається враження, що на мені лежить відповідальність за долю і майбутнє України. З цим тиском мені не буде легше, у мене немає жодної гарантії успіху", - каже Бальчун, додаючи втім, що отримав від уряду гарантії підтримки свого курсу реформ.

"Роль, яку може відіграти в історії України Войцех Бальчун, виходить за межі залізничної галузі", - каже Войцех Конончук з авторитетного варшавського Центру східних студій.

"Доля "Укрзалізниці" протягом найближчих років буде лакмусовим папірцем, який показуватиме реальні наміри української влади реформувати країну. Якщо це вдасться з таким молохом, як залізниця, то багато людей повірять в успіх української модернізації", - продовжує експерт.

А от чого напевно не треба очікувати від Войцеха Бальчуна, то це концертів його Chemia в Україні.

"Це виключено. Але коли моя місія на українській залізниці закінчиться, то, безумовно, нам буде дуже приємно зіграти концерт в Україні", - каже він.

Водночас від концертів у Польщі Бальчун відмовлятися не збирається. Каже, що вони цілком можливі по суботах, коли він прилітатиме до Варшави.

Новини на цю ж тему