У Нігерії знайшли другу дівчинку, викрадену Боко Харам

У Нігерії знайшли другу дівчинку, викрадену "Боко Харам"
Image caption Другу школярку знайшли у четвер під час операції у штаті Борно

У Нігерії знайшли другу дівчинку із групи з 200 школярок, яких два роки тому викрали бойовики екстремістського угруповання "Боко Харам", повідомила армія країни.

За словами речника армії, дівчинка була серед 97 жінок і дітей, звільнених військовими під час операцій у штаті Борно на північному сході країни.

Два дні тому знайшли першу зі школярок.

Загалом зараз вважаються зниклими безвісти ще 217 дівчат, викрадених "Боко Харам" зі школи на північному сході Нігерії 2014 року.

Напередодні першу знайдену дівчину, 19-річну Аміну Алі Нкекі, доставили до столиці на зустріч із президентом Мохаммаду Бухарі.

Аміна і її чотиримісячна дитина були знайдені бійцями, яких підтримує армія країни, у лісі неподалік кордону з Камеруном.

Image caption Аміна Алі Нкекі показує свою дитину

Президент Бухарі заявив, що радий звільненню дівчинки, але дуже засмучений через "ті жахи, які довелося пройти дівчаткам на ранньому етапі їхнього життя".

Бойовики "Боко Харам" напали на державну школу міста Чібок в штаті Борно 14 квітня 2014 року. Невдовзі вони опублікували відео з викраденими дівчатками.

У квітні цього року бойовики опублікували ще один відеоролик, імовірно, з доказом того, що деякі з викрадених школярок все ще живі.

Новини на цю ж тему