Афанасьєв і Солошенко просять Путіна про помилування - адвокат

Пєсков Копирайт изображения AFP
Image caption Речник Путіна Дмитро Пєсков поки що не підтверджує домовленості щодо повернення українців

Українці Геннадій Афанасьєв і Юрій Солошенко, засуджені в Росії, написали прохання про помилування на ім'я президента Володимира Путіна. Про це повідомив адвокат одного з них - Олександр Попков.

"Моєму підзахисному представниками Росії було настійно запропоновано написати прохання про помилування, що він і зробив. Він написав прохання без визнання провини", - цитує російський "Інтерфакс" слова адвоката, який представляє інтереси пана Афанасьєва.

За його інформацією, пан Солошенко також написав прохання про помилування.

Раніше стало відомо, що обидва засуджених доставлені з місць відбування покарання в Москву.

У неділю президент Петро Порошенко заявив, що досяг попередньої домовленості з Росією про їхнє повернення на батьківщину.

При цьому в понеділок прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков таку домовленість не підтвердив.

"Я не маю інформації, яка дозволяла б мені це підтвердити", - сказав речник Володимира Путіна.

Геннадій Афанасьєв і Юрій Солошенко засуджені в Росії за статтями про тероризм і шпигунство.

Геннадію Афанасьєву дали сім років колонії суворого режиму як імовірному спільникові Олега Сенцова. 73-річному Юрію Солошенко, визнаному винним у шпигунстві, дали шість років колонії.

У понеділок адвокат Марк Фейгін, який представляв інтереси Надії Савченко, звернувся з відкритим листом до Володимира Путіна з проханням відпустити і обміняти на російських громадян інших українців, засуджених у Росії. Серед перших він згадав Афанасьєва і Солошенко, які мають проблеми зі здоров'ям.

Новини на цю ж тему