Савченко каже, що готова стати міністром оборони

Савченко Копирайт изображения UNIAN

Депутатка парламенту Надія Савченко заявила про готовність стати міністром оборони, якщо їй надійде відповідна пропозиція.

Про це вона сказала у суботу увечері в ефірі каналу "112".

Вона додала, що першим її кроком на цій посаді стало б "легалізувати законом те, що й так відбувається".

Пані Савченко заявила, що у ЗСУ є капітани, які мають достатньо знань та вмінь, аби командувати бригадою, та полковників, командирів бригад, які можуть працювати у Генеральному штабі. Натомість, за її словами, зараз українська армія має "дуже роздутий штат" генералів, "і це все гальмує те, що робиться там".

"Перше, що я зробила б, - це легалізувала б ту армію, яка реально ефективна, і відмела все те, що отримує гроші і просто неефективно, а при цьому ще розвиває корупцію і шкодить армії, яка на передовій", - сказала пані Савченко.

Надія Савченко є депутатом від опозиційної партії "Батьківщина", однак у ході суботнього ефіру, відповідаючи на питання про своє політичне позиціонування, заявила, що "досі перебуває на Майдані".

У травні 2016 року пані Савченко повернулася до України після майже дворічного перебування у полоні проросійських сепаратистів та за ґратами у Росії.

Міністром оборони України з осені 2014 року є Степан Полторак.

Новини на цю ж тему