Онищенко, імовірно, вже у Росії - Холодницький

Онищенко, імовірно, вже у Росії - Холодницький Копирайт изображения UNIAN

Депутат парламенту Олександр Онищенко, швидше за все, перебуває у Росії - про це заявив керівник спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) Назар Холодницький.

Він також стверджує, що адвокат парламентаря після проведення у нього обшуку також залишив країну.

"Вчора з'явилися фотографії, на яких він дивиться футбол у Москві... Потім він у соцмережах сказав, що це стара фотографія, і це не Москва, а Відень. Але за тими даними, які у нас були, він 2 липня покинув територію України літаком "Київ-Мінськ", - розповів пан Холодницький в інтерв'ю "5 каналу".

Керівник САП також звинуватив Олександра Онищенка у недотриманні обіцянки не ухилятися від слідства.

"Грабуючи людей"

Раніше у вівторок Верховна Рада зняла недоторканність і дала згоду на затримання та арешт депутата парламенту від групи "Воля народу" Олександра Онищенка.

Його звинувачують у "причетності до оборудок у газовій сфері" і "привласненні державного майна в особливо великих розмірах, вчиненому у складі злочинної організації з залученням низки фіктивних підприємств".

Ввечері рішення парламенту прокоментував голова уряду Володимир Гройсман: "Там відбувалося те, що вони брали дешевий газ, начебто дешевий, який, я так розумію, був списаний для населення за заниженими цінами, і продавали комерційним споживачам за 6900 гривень. Вони заробляли на цьому мільярди, десятки мільярдів, грабуючи людей".

Сам депутат заперечує свою вину в інкримінованих йому злочинах і не з'явився на вівторкове засідання парламенту.

Силовики кажуть, що максимальна санкція за звинуваченнями, висунутими пану Онищенкові, складає 12 років позбавлення волі.

Новини на цю ж тему

Асоційовані інтернет-сайти

ВВС не несе відповідальність за зміст зовнішніх інтернет-сайтів