До захопленого полку поліції у Вірменії прибуло військо

Вірменія Копирайт изображения Reuters
Image caption Нападників може бути кілька десятків

До захопленої будівлі поліції у Вірменії підтягнули військо. Усі дороги, що ведуть до району Єревану, де стався інцидент, перекрили.

Раніше у неділю Служба національної безпеки Вірменії заявила про напад на полк патрульно-сторожової служби поліції в районі Еребуні.

"У Єревані вранці 17 липня скоїли напад на полк патрульно-сторожової поліції Вірменії. Ті, хто перебували на території полку, взяті у заручники", - йдеться у повідомленні.

Передають, що нападників може бути кілька десятків, а заручників - семеро.

Поліцейські та місцеві медіа повідомили про одного загиблого. Ще кількох, за інформацією ЗМІ, поранили.

Прес-центр СНБ Вірменії заявив, що одночасно з нападом за допомогою соціальних мереж поширили інформацію про початок повстання і захоплення будівель.

У відомстві заперечують цю інформацію та стверджують, що органи влади працюють у нормальному режимі, а правоохоронці виконують свої обов'язки.

Копирайт изображения Reuters
Image caption До будівлі прибули військові

Поліція веде перемовини з нападниками, які вимагають звільнення опозиційного активіста Жирайра Сефіляна та відставки уряду.

Жирайр Сефілян - опозиційний активіст, ветеран війни e Нагірному Карабасі і один з лідерів опозиційної "Нової Вірменії".

Він неодноразово критикував вірменську владу за позицію з приводу Нагірного Карабаху.

Активіста заарештували 22 червня на два місяці за звинуваченням у зберіганні зброї.

Влада Вірменії підозрює Жирайра Сефіляна у плануванні захоплення будівель, засобів зв'язку і комунікацій, у тому числі телевежі у Єревані.

Конфлікт у Нагірному Карабасі почався у 1988 році, коли Нагірно-Карабахська автономна область, в якій живуть в основному вірмени, заявила про вихід з Азербайджанської РСР.

У 1994 році сторони підписали перемир'я, яке поклало край активним бойовим діям.

У квітні цього року сторони заявили про загострення, кілька днів там тривали сутички.

Новини на цю ж тему