В Україні обирають сімох членів парламенту

Вибори
Image caption Найжорсткіша виборча кампанія була на Луганщині, де голові окружкому навіть вибили око

У неділю в Україні з восьмої години ранку по 20.00 проходять проміжні вибори до Верховної Ради у семи мажоритарних округах.

Вибори проходять в округах №23 (Волинська область), № 27 (Дніпро), №85 (Івано-Франківська область), №114 (Луганська область), №151 (Полтавська область), №183 (Херсон) та №206 (Чернігів).

В округах оберуть депутатів замість тих, хто вибув. Зокрема, Ігор Єремеєв помер ще минулого літа, ще двох призначили міністрами: Ігоря Насалика і Тараса Кутового та обрали мерами міст: Бориса Філатова та Владислава Атрошенка.

А ще двоє - Юрій Гарбуз та Андрій Гордєєв - пішли працювати губернаторами.

Детальніше про перебіг виборчої кампанії та головних претендентів на депутатські крісла читайте у статті ВВС Україна "Сім виборів за неділю: від Волині до Луганщини".

Показові порушення

У ЦВК вже заявили, що голосування на проміжних виборах почалося вчасно і триває у штатному режимі.

Проте на Луганщині у межах виборчого округу 114 невідомі у ніч перед голосування розповсюджували листівки про нібито смерть одного з кандидатів, повідомляє кореспондент ВВС Україна В’ячеслав Шрамович.

У листівках вказували, що кандидат від партії "Наш край" Сергій Шахов помер в лікарні "від тяжкої інтоксикації медичними препаратами". Ця інформація не відповідає дійсності.

Станом на 9 ранку у мережі "Опора" не зафіксували суттєвих порушень та проблем.

Натомість у Херсоні надходило повідомлення про замінування кількох дільниць, проте після перевірки поліції голосування відновилось.

Новини на цю ж тему