Сандерс: "Клінтон повинна стати президентом"

Берні Сандерс Копирайт изображения Reuters

Американський сенатор Берні Сандерс на з'їзді Демократичної партії закликав підтримати Гілларі Клінтон у президентських перегонах.

Сенатора із Вермонту привітали трихвилинними оваціями, коли він вийшов на сцену в Філадельфії.

"Гілларі Клінтон повинна стати наступним президентом Сполучених Штатів," - сказав пан Сандерс і спричинив хвилю овацій у залі.

Прибічники сенатора підняли свої сині таблички з написами "Берні" та скандували його ім'я.

Перша леді Мішель Обама також виступила з промовою, в якій вона апелювала до кандидата від республіканців Дональда Трампа.

Копирайт изображения AP
Image caption Деякі делегати зі сльозами зустріли промову Сандерса

"Не дозволяйте нікому ніколи казати вам, що ця країна не велична, що якимось чином ми повинні зробити її знову величною. Тому що це, прямо зараз, є найвеличнішою країною в світі", - сказала Мішель Обама.

Раніше під час з'їзду прибічники пана Сандерса освистували будь-які згадки про пані Клінтон, яка була його суперницею на партійних перегонах.

У вівторок на з'їзді очікується виступ колишнього президента Біла Клінтона, у середу - президента Барака Обами, віце-президента Джо Байдена, а також Тіма Кейна, якого пані Клінтон обрала своїм кандидатом на пост віце-президента. У четвер виступатиме сама пані Клінтон.

"У той час як Дональд Трамп робить те, що ображає одну групу за іншою, Гілларі Клінтон розуміє, що наше різноманіття є однією з наших найсильніших сторін", - сказав пан Сандерс.

Він закликав подумати, що означатиме обрання Дональда Трампа для "громадянських свобод, рівних прав і майбутнього нашої країни".

Дональд Трамп вже офіційно виборов право бути кандидатом у президенти США від Республіканської партії.

Новини на цю ж тему