Хакери зламали комп'ютери виборчого штабу Клінтон - ЗМІ

Копирайт изображения Reuters

Комп'ютерну мережу, якою користується виборчий штаб кандидата у президенти США від Демократичної партії Гіларі Клінтон, було зламано, - повідомляють американські ЗМІ.

Це вже третя хакерська атака на американських демократів. На початку цього тижня повідомляли, що хакери також атакували сервери Національного комітету Демпарті. 28 липня преса також повідомила, що ФБР розслідує і злам мереж комітету Демпартії із виборів до Конгресу (DCCC), який збирає гроші для демократів-кандидатів у конгресмени.

У виборчому штабі Гіларі Клінтон припустили, що до атак можуть бути причетні російські хакери, які, буцім-то, намагалися знайти інформацію, що дискредитує демократів, і у такий спосіб допомогти кампанії іншого кандидата у президенти - від Республіканської партії - Дональда Трампа.

У Кремлі заявили, що ці звинувачення безґрунтовні, що Росія не втручається у внутрішню політику США.

Копирайт изображения Getty

29 липня у штабі Клінтон повідомили, після останнього нападу хакери отримали доступ до програми, що використовується для аналізу даних. Проте, як повідомив прес-секретар Гіларі Клінтон Нік Мерілл, "внутрішні системи" мережі не були зламані.

Інцидент розслідує ФБР.

22 липня сайт WikiLeaks оприлюднив електронні листи Демократичної партії, які потрапили у відкритий доступ в результаті хакерської атаки.

Листи свідчать, що Національний комітет під час праймеріз таємно надавав більшу перевагу Гіларі Клінтон як кандидату на посаду президента США, ніж Барні Сандерсу, хоча мав зберігати нейтральність.

Крім того, у відкритий доступ потрапили і аналітичні записки про суперника пані Клінтон - кандидата від республіканців Дональда Трампа.

Скандал призвів до відставки голови Нацкомітету Демократичної партії США Деббі Вассерман Шульц.

Новини на цю ж тему